Zelfist ile Moda Sohbetleri başladı! Yazın modasını mı merak ediyorsunuz?

Pazartesi, 29 Nisan 2013 18:09

Dipnot.tv’de canlı yayınlarına bir yenisi daha eklendi! Sezon trendlerinden modaya her şeyin konuştuğumuz ‘Zelfist ile Moda Sohbeti’ canlı yayını her Pazar saat 21.00′de!

Zelfist ile Moda Sohbetleri programında ilk hafta renkler ön plandaydı. Siyah-beyaz çizgili modasının hangi vücut tiplerine yakışacağına değinilen programda, Zelfist’ten moda tüyoları da yer aldı.

İnteraktif geçen canlı yayında katılımcılardan gelen ‘bu sezon ne almalı?’ sorusuna Zehra Elif Taş, erkekler için ekose, kadınlar için renkli stilettolar ve kalem etekler önerdi.

Sezon modasına dair merak ettiğiniz birçok detay ve daha fazla moda tüyosu, ‘Zelfist ile Moda Sohbeti’ programındaydı!

Siz de Pazar günü Zefist ile Moda Sohbeti canlı yayınına katılabilir, merak ettiklerinizi sorabilir veya düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz!

Bunun için Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip ettikten sonra, Pazar günü saat 21.00′da paylaşacağımız linklere tıklamanız yeterli!

Zelfist kimdir?

Moda Danışmanı, www.zelfist.com’un kurucusu ve yöneticisi Zehra Elif Taş, ODTÜ İşletme 1999 mezunudur. Mezuniyetinin hemen ardından Şikago’ya taşınmış University of Illinois Chicago’dan Yüksek Onur MBA derecesi ile mezun olmuştur. Türkiye’ye geri dönüşünü takiben DHL, British American Tobacco ve Pepsi gibi uluslararası şirketlerin pazarlama departmanında çalışmıştır. 2007’de kendi şirketini kurmaya karar vermiş: bilgisi pazarlama ile ilgisi modayı birleştirerek rotasını moda pazarlamaya çevirmiştir. Moda danışmanlık şirketi kapsamı altında kurumlara ve bireylere moda, pazarlama ve trendler üzerine eğitim vermekte, şirketlere danışmanlık yapmaktadır.

Bunların yanı sıra Ocak 2010’dan Ocak 2013’e kadar Elele dergisinde Yayın Yönetmenliği ve Yayın Danışmanlığı yapmıştır. Zehra Elif Taş’ın danışmanlık ve eğitim projelerinin yanı sıra kendisinin kurduğu ve yönettiği www.zelfist.com isimli bir moda internet sitesi bulunmaktadır. Sosyal medyada 40.000’den fazla kişi tarafından takip edilmektedir.

Dipnot.tv Zelfist Moda Sohbeti programına katılmak isterseniz, Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip ettikten sonra, Pazar akşamı saat 21.00′da paylaşacağımız linklere veya sitemizde bulunan “Canlı Yayına Katılın” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz!

hangout-nasıl-yapılır-yatay