“Zehra tek başına dışarıya çıkamayacak!”

Pazar, 24 Mart 2013 14:48

zehra-ya-avm-ye-giris-yasagi-3545310_7336_300Kaya Çilingiroğlu, son olaylardan sonra kızı Zehra’ya bir dizi yasak koydu.

Zehra, eski sevgilisinin kız arkadaşının başından aşağıya bir demlik çay dökmüş ve bu olayla ilgili basında genişçe yer almıştı.

Olay anının güvenlik kamerası görüntülerinin gazete manşetlerine taşınması üzerine Çilingiroğlu twitter sayfasından ’15 yaşındaki çocukları manşete taşımak nasıl gazetecilik ahlakı? İnsanlarda utanma kalmamış para her pisliği örtüyor bunlar utanmadan oruç tutup namaz da kılarlar.’ sözleriyle isyanını dile getirmişti.

Erken Baskı programına konuk olan Kaya Çilingiroğlu konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

”SAĞDA SOLDA TEK BAŞINA GEZMEYECEK”
”Maalesef ünlü bir anne ve babanın çocuğu olduğu ve annesiyle basında biraz fazla yer aldığı için bunlar oldu. Artık Zehra da hatasını anlamıştır ve daha dikkatli olacaktır. Zaten gerekli önlemleri aldık. Sağda solda tek başına artık gezmeyecek.

”AİLEDEN ÖZÜR DİLEDİM”
Zehra’nın şu anda psikolojisi normal, ama doğal olarak çok üzgün. Bu tarz şeyler hepimizin başına geldi gençken. Tabii ki hadiseye mağdur olan diğer kız ve ailesi de haklı. Şikâyetçi oldular. Ben gittim aileden özür diledim. Hatta Zehra’yı alıp bir kere daha gidip evlerine özür dileyeceğiz. Şikâyetlerini geri çekerler mi bilemiyorum çekmezlerse de yapacak bir şey yok haklıdır o da bir baba olarak. Mahkemeye gidersek de kızımızı savunacağız.

”TEK BAŞINA DIŞARI ÇIKAMAYACAK”
Zehra biraz çabuk büyüdü, kendini 18 yaşında zannetmeye başladı. Yakında anlayacak 18 olmadığını. Cezası da artık tek başına dışarıya çıkamayacak. Bu haberi yapanlar kanun önünde cezasını çekecekler.”