‘Yoga Tarikatları: Rahatlamaya Gittiler, Gerildiler’ kapağı ile Dipnot Cep’in 174. sayısı çıktı

Pazartesi, 21 Temmuz 2014 17:15

Dipnot Cep’in 174. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Cep’in yeni sayısı ‘Yoga Tarikatları: Rahatlamaya Gittiler, Gerildiler’ kapağı ile çıktı.

Kapak_v (2)

Türkiye’nin en ünlü yoga hocalarından Akif Manaf, ‘dolandırıcılık’ ve ‘cinsel istismar’ suçlarından gözaltına alındı. Olayın perde arkası ne? Yogada bu tarz bir yakınlaşma söz konusu olabilir mi? Akif Manaf’ın öğretileri neler? Hepsini dosya haberimizde bulabilirsiniz.

Dipnot Cep sinema köşesinde Ali Arıkan en iyi bağımsız bilimkurgu fimlerini Dipnot Tablet için listeledi.

Dünyanın en iyi 50 yemek bloggerı arasında yer alan Cenk Sönmezsoy’un yeni kitabı ‘Cafe Fernando: Bir pasta yaptım, yanağını dayar uyursun’ çıktı. Sönmezsoy kitabı hakkında Dipnot Cep’e çikolata tadından açıklamalarda bulundu.

Siz de mi babanızla sorun yaşıyorsunuz? Funda Mentaloğlu kendi deneyimlerinden yola çıkarak bu sorunu nasıl aşacağınızı Dipnot Cep 174. sayıda anlatıyor.

Yaz aşkları mı yaz sporları mı? Barış Çunguroğlu her ikisini de sizin için yazdı. Hepsi Dipnot Cep 174. sayıda…

Yazın ne okuyalım diye düşünüyorsanız. Murat Menteş’in Dipnot Cep için hazırladığı Yazın Okunması Gereken 5 Kitap listesine mutlaka göz atın!

Yaz geldi, nereye gidelim diye düşünüyorsanız ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta büyülü topraklara; Hindistan’a ve Taj Mahal’e götürüyoruz.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Hallerin’de Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

 

Dipnot Cep dopdolu ve yepyeni sayısı ile yayında.

iPHONE’UNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Get-it-on-Google-Play