Yine dopdolu Dipnot iPhone, 113. sayısıyla AppStore’da!

Pazartesi, 20 Mayıs 2013 17:28

kapak_vDipnot iPhone 113. sayısı yine dolu bir gündem ile yayında…. Üstelik hala ücretsiz!

Cüneyt Özdemir Reyhanlı Saldırısı’ndan sonra meydana gelen bu hafta Dipnot iPhone’un de kapak konusu olan  ”Emniyet ve MİT çekişmesini”  tarihin eski sayfalarına da dokunarak kaleme aldı. “Reyhanlı Patlamalarının Gölgesindeki Büyük İstihbarat Savaşı” Dipnot iPhone yeni sayısında….

Arap ülkelerindeki halk isyanlarının yol açtığı büyük kaostan etkilenen Tunus, Mısır, Libya, Irak, Ürdün, Filistin, Lübnan ve özellikle Suriye muazzam sosyal ve siyasal sarsıntılara, patlamalara tanık oluyorlar. Her şey birbirine karışmış; kördüğüm halini almış. Ortadoğu Uzmanı Faik Bulut’tan süreci yaşananları ve yaşanması muhtemel olanları anlamak için kapsamlı bir analiz; “Raks, Şarap, Cihat ve Türbe Yıkımı…”

Hollywood’un yazlık gişe canavarları bir bir vizyona girmeye başladı… Peki daha sırada hangileri var?.. Ali Arıkan “Yaz Filmleri”nden seçtiklerini paylaşmaya bu hafta da devam ediyor…

Şu sosyal medyayı eğer iyi kullanırsanız gerçekten faideli! işler yapılabiliyor. Bknz: Ankara’nın Bug’ları. Rabia Çelik’ten son zamanların en dişe dokunur ve eğlenceli sosyal medya fenomeni.

Yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarlardan biri de şüphesiz ki güneş gözlükleri. Peki bu yıl sıradan modelleri bir kenara bırakıp güneşe “çılgınca” meydan okumaya ne dersiniz. birbirinden ilginç güneş gözlükleri moda sayfasında!

Plaj sezonu yaklaşırken fit görüntünüzün düşmanı bellediğiniz için makarna deyince yüzünü ekşitenlerden misiniz? Dipnot yeme-içme uzmanı Güven Bozdağ’ın makarnanın faydalarını konu aldığı yazısını okuyunca fikriniz değişecek.

Siyaset, magazin, sinema, müzik, edebiyat, seyahat, Türkiye ve Dünya gündemiyle dopdolu bir Dipnot iPhone sayısı daha Appstore ve Google Play Market’te okuyucularını bekliyor.

Hemen ücretsiz olarak indirin…