Yılbaşına özel sayısı ile Dipnot iPhone derginiz yayında!

Pazartesi, 30 Aralık 2013 21:51

Dipnot iPhone dergi bu hafta yılbaşına özel sayısı ile sizlerle. Yılbaşı gecesine ve yeni yıla dair her şey Dipnot iPhone’da.

Yeni yıla girerken Nazlıcan Yöney sorulacak en aykırı soruyu sordu: Yeni olan nedir ki bu günde? Yöney’in, “En Az İki Kere Kesişene Paralel Denir Mi” yazısını ilgiyle okuyacaksınız. Rahat olun bu yazının paralel devlet tartışmaları ile alakası yoktur!

Her hafta yazdığı yazılarla farklı konularda trendleri sizlere anlatan Aslı Göknar bu hafta en ünlü yılbaşı ağaçlarının hikayesini yazdı. Bu ağaçları görmeden en güzel yılbaşı ağacını biliyorum dememekte fayda var. Göknar bir diğer yazısında ise yılbaşı gecesi için ne giyeceğine karar veremeyenlere rehberlik ediyor.

Yeni yıla az bir süre kala en çok konuşulanlardan biri de şüphesiz 2014′ün neler getireceği… Derya Demir gökyüzünün 2014 için neler söylediğini sizler için kaleme aldı. Burç burç 2014 beklentileri Dipnot iPhone’da.

Şef Güven Bozdağ’dan enfes bir yılbaşı pastası tarifi. Hem ekonomik hem de yapımı kolay bu tarif ile lezzeti kendi ellerinizle yaratın.

Tarhan Gürhan’ın, “Yılbaşının İçinden Geçen Neşeye Bulanmış Keder…” başlıklı yazısını yine ilgiyle okuyacaksınız!

Ve yılbaşı gecesinin en önemli mevzusu: Hediye! Son dakikacılara hediye önerileri de Dipnot iPhone’un bu haftaki sayısında.

Dipnot iPhone derginizi hemen ücretsiz indirin!

App. Store’dan iPad ve iPhone’nunuza indirmek için TIKLAYINIZ