Yengeç’te yok yok! Hem kariyer hem de aşk!

Pazartesi, 22 Nisan 2013 10:33

astroloji_burc-mklAstroloji yazarı Derya Demir 22 Nisan Pazartesi Günü’ne ait burç yorumlarınızı sizin için değerlendirdi.

Koç; Oldukça yoğun zamanlardan geçtin ve dinlenmeye fırsat bulamadan, yeni projeler için start verdin. Yüzleşmeler ile dolu bir hafta, aşk ve iş hayatında tüm iplikler pazara çıkıyor. Ama unutma, evren seni seviyor bu aralar.

Boğa; İletişim alanlarında yenilikler sana göz kırpıyor olacak. Mızmızlanmayı bırakıp yenilikleri kabul etmeyi öğrenmelisin. Zira, bu sıralar yeni projeler ile maddi gelirin artacak. Hedef büyütürken aşka yer açmalısın.

İkizler; Hareketli bir hafta ve biliyoruz ki sen hiçbir şeye kolay sahip olmadın. Şimdi çekilen zahmetlerin ödülünü alacaksın. Ve unutma sıra adam gibi bir aşka geldi artık.

Yengeç; Yaptığın işler ile etrafındakilerin dikkatini çekmeye başladın, hadi artık kendi kıymetinin farkına var. Karamsarlık sana yakışmıyor, üstelik hem kariyer hem de aşk ikisi birden bal gibi olur.

Aslan; İş,İş,İş.. Para kazanma ve yeni dostluklar kurma zamanı. Bugün gelecek bir haber ile parasal bir müjde alabilirsin. Ailevi bir konuda sakin olmaya çalış.

Başak; Kariyer isteğin artacak ve yoğun bir çalışmaya başlayacaksın, egonu da kontrol edersen süper olacak. Geçmişte kalan aşk için üzülmeyi, tam da bugün bırak.

Terazi; İş için yoğun bir tempoda ve yeni insanlarla çalışmak zorunda olacaksın. Mütevazi olursan, huzurlu çalışman mümkün olacak. İş ve aşk hayatında dengeyi sağlamana ramak kaldı.

Akrep; Parasal ihtiyaçların ön planda olacak ve kendini beklenmedik bir aile muhabbetinin içinde bulabilirsin. Sadece sakin ol ve iyice dinlemeden yorum yapma.

Yay; Hafiften gergin bir gün, sen yinede sakin ol ve büyüklük sende kalsın. Yeni bir iş teklifi alıp heyecanlanabilirsin, enine boyuna düşün ve öyle karar ver.

Oğlak; Ne yapsan, ne desen yaranamıyorsun değil mi? Ama sen yapacağını fazlasıyla yaptın ve şimdi senin şımarma zamanın. Artık yeter aşkkkk’tan çektiğin.

Kova; Yıpranmış ilişkilerin düzelmesi huzurunu yerine getirecek..Kariyer’de hayalin gerçekleşmesi için uygun zaman.Gereksiz gerilimlere dikkat.

Balık; Takılmayacağın yerlere takılıp geleceğin güzelliğini görmezden geliyorsun. Unutma zamanı kaçırma lüksün yok. Şans senden yana inancını kaybetme.

Derya Demir
derya@dipnot.tv