Yengeçlere bizden bir öneri: Önce iç huzur, sonra aşk! Bugün burcun ne söylüyor?

Çarşamba, 1 Mayıs 2013 08:30

Yengec-Burcu-Temmuz-Ayi-YorumlariDipnot.tv Astroloji yazarı Derya Demir 1 Mayıs Çarşamba Günü’ne ait burçlarınızı sizin için yorumluyor…

KOÇ; Aslında çok güçlü ve kararlı bir insansın ama kendini çok hırpalıyorsun. Oysa ki hayatında ki her şey, evrenin sana verdikleri düzende tıkır tıkır işliyor. Sakin ol ve istediklerine odaklan.

BOĞA; Ailevi sıkıntılarda seni bunaltmış durumda ancak sıkılsan da sıkılmasan da bu sürecin geçmesini beklemen lazım.Kendine güvenin geri gelirken ego ya aman deyim dikkat.

İKİZLER; Bugün arada yaşanacak ufak terslik ve aksamalar moralini bozmasın, güzelliğin öncesinde çekilen zahmete değer. Yeni bir aşk kalbinde yeşermeye başlıyor.

YENGEÇ; Her şeyden sıkılmış bunalmış sadece kafa dinlemek istiyorsun.Bugün karamsarlıklarını bir kenara bırak ve karşına çıkan fırsatları değerlendir,önce iç huzur sonra aşk.

ASLAN; Güne adapte olmakta zorlansan da sonrasında toparlanacak ve yeni bir iş için kolları sıvayacaksın. Finansal konularda biraz daha dikkatli olmalı ve aileni düşünmelisin.

BAŞAK; Hayatında olup bitenleri anlamak zor ve sen ikilemde kalıp bocalıyorsun.Bir süredir ne olduğunu anlamadığın bir karmaşanın içindesin ama az kaldı sabır.Aşk için geçmiş değil geleceğe bakmak lazım.

TERAZİ; Hatırı sayılır kişiler ile görüşmelerin yoğunluk kazanırken,mütevaziliği elden bırakma.Unutma ancak ekip çalışması ile kalıcı başarılar sağlanır.Partnerine zaman ayır.

AKREP; Toparlanmak için ciddi mücadeleler versen de bugün evrenden gelecek destek ile keyifleneceksin. Aşka olan inancını sakın kaybetme,her şeyin bir zamanı var.

YAY; Eski bir dost ile yapacağın konuşmadan sonra kendine geleceksin.Parasal konularda gelişmeler var ve sana düşen planlı olmak.Aşk ve güven bir arada olacak az kaldı.

OĞLAK; İçinde ki sese bugün daha fazla kulak vermelisin ve yapman gereken görüşmeleri ertelememelisin. Yeni bir çevre ve yeni başlangıçlar seni bekliyor.

KOVA; Kendine zaman tanımalı ve dinlenmelisin,ev ile iş arasında denge kurmakta zorlanıyorsun. Yeni bir projeye başlamak heyecan verici ama sakinliği elden bırakmamak lazım.

BALIK; Bazen öyle tepkiler sergiliyorsun ki anlamakta zorlanıyor insan. Bugün de karışık hallerindesin, aman diyim güzel olayları felaket tablosuna dönüştürme.

Derya Demir
derya@dipnot.tv