Yengeçler çıldırmış olmalı! Burcunuzu okumadan haftasonu planı yapmayın…

Cuma, 19 Nisan 2013 11:47

burclar-dogum-haritasiKOÇ; Hayatını istediğin şekle sokamamış olman keyfini kaçırsa da tek suçlu sen değilsin.Kendine bu kadar yüklenmenin kimseye faydası yok.Bugün sinirlerini aldır ve rahat nefes almaya bak.

BOĞA;Öylesi fırtınalar kopuyor ki içinde, ne zaman ne yapacağın belli olmuyor. Sakin olursan halledemeyeceğin bir konu yok ama sen bir bardak suda fırtına kopartmaya hazırlanıyorsun. Aman deyim Nisan sonuna kadar sakin ol.Aşk ile işi gereksiz yere germe.
 
İKİZLER;Kendinle barışık olsan da etrafındakiler seni demoralize etmekten bıkmadı gitti. Artık yeter demeli ve sana ihtiyacı olanların yanında olmalısın. Maddi konularda biraz daha ağır gitmeli ve tedbiri elden bırakmamalısın.
 
YENGEÇ;Yüksek gerilim hattında olsan da, hayat sana istediklerini vermeye hazırlanıyor.Şu bunalım hallerinden çık yeter ki,kendini de seni sevenleri de üzüyorsun.. Düşüncelerin sana oyun oynuyor ama bu sıralar sakin olmalı ve geçmişe takılmadan önüne bakmalısın.

 ASLAN;İçinde bulunduğun şartları ve mekanları değiştirebilirsin, yeni ev, yeni bir ofis ve yeni bir araba gibi konular gündeme gelebilir. Ama acele etmeden parasal konularda tedbirli olmanda fayda var.Aile büyükleri ile önemli bir karar alabilirsin.

 
BAŞAK;Aslında çok güçlü ve kararlı bir insansın ama kendini çok hırpalıyorsun ve gereksiz yere sıkıntı alıyorsun üstüne.Oysa ki hayatında ki her şey evrenin sana verdikleri düzende tıkır tıkır işliyor.Sabır..
 
TERAZİ; Zekan sayesinde her krizi kolayca çözüyorsun. Birlikteliğindeki gelgitler böyle devam edecek kabullensen iyi olur,yoksa hayat çekilmez olur.Neyse ki Nisan sonu daha rahat bir nefes alacaksın.
 
AKREP;Takılmayacağın yerlere takılıp geleceğin güzelliğini görmezden geliyorsun.Unutma zamanı kaçırma lüksün yok.Şans senden yana inancını kaybetme,kendi kıymetini bildiğin sürece sorun yok.
 
YAY;Eğitim ve iş hayatı arasında ikilemler yaşayacağın bir gündesin,neye karar vermen konusunda bir türlü netleşemiyorsun. Yeni bir aşk enerjini yükseltip,seni kendine getireceğe benziyor.
 
OĞLAK; Uzun zamandır uğraştığın projeler sonuç vermeye başlıyor ve ön plana çıkmaya başlayacaksın.Sosyal çevrede de ilgi göreceksin ama gereksiz tartışmalardan uzak dur,biraz agresif hallerdesin.
 
KOVA; Aile ilişkilerin ve iş çevrendeki gerginlikler seni yıldırmasın,çok az kaldı düze çıkmana.Bugün beklediğin haber gelecek ve enine boyuna düşünüp kararını ver.Önümüzde ki 10 gün oldukça önemli.
 
BALIK;İnsanlara çok fazla güvendiğinin ve bu yüzdende hep başının ağrıdığının farkındasın değil mi?Artık kendini düşünmeli ve hayata dair projelerini gözden geçirmelisin.Neyse ki aşk hayatında kıpırdanmalar oluyor.


Derya Demir