Yengeçler bu sözümüz size; Aşkına gereken değeri ver! Bugün burcun ne söylüyor?

Perşembe, 2 Mayıs 2013 12:34

imagesDipnot.tv Astroloji Yazarı Derya Demir 2 Mayıs Perşembe Günü’ne ait burcunuzu sizin için yorumluyor…

KOÇ; Ne istediğini bilmeli ve buna sahip çıkmalısın, artık tam zamanı.aşk hallerinde istediklerin olmaya başlarken olası tatsızlıklar moralini bozmasın. Sonuçta bu kadar zaman bekledin, az daha sabır.

BOĞA; Çok şükür kendinle barışmana az kaldı,ego savaşlarından uzak dur. İş ve aşk hayatın arasında ki dengeyi kurmakta biraz zorlanacaksın.Yoğun projeler ile uğraşmak hatta seyahat yapmak durumunda kalsan da pes etme.

İKİZLER; Sosyal hayata yeniden karışma zamanı geldi de geçiyor bile. Artık kendine her anlamda güvenme zamanı. Ama unutma her işe tek başına yetişmen mümkün değil,üstelik aşk kapına dayanmışken kendine zaman tanı.

YENGEÇ; Hem iş, hem de özel hayatın ile ilgili çetrefilli işlerin içinde bulabilirsin kendini.Karamsarlıktan kurtul ve yeni projelere odaklan,aşkına hak ettiğin değeri vermen lazım,aşkın yoksa da gelene fırsat vermek lazım.

ASLAN; Kontrolü elden bırakmadan yoluna devam etmelisin, yoksa iş yükün arttıkça artacak.İletişim konularında yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsin aman dikkat. Parasal tedbiri de unutma.

BAŞAK; İş hayatın hareketlenmeye başlıyor, keyfini yerine getirecek bir yükseliş yaşayacaksın. Bugün seni ve aileni ilgilendirecek önemli kararlar vereceksin,güvenilir insanlarla birlikte olduğundan emin ol.

TERAZİ; Yaşadığın ortamı güzelleştirmek isteyeceksin ve bunu uygulayacaksın. Ruhuna iyi gelecek olan bu değişim, hayata daha pozitif bakmana sebep olacak. Aşk düşüncesi bu haftalarda seni oldukça heyecanlandıracağa benziyor.

AKREP; Parasal konularda biraz stres yaşaman olası ancak unutma bu duruma sebep sensin. kendine değer vermelisin,partnerini kendi haline bırakmalısın.

YAY; Hani derler ya, her şeyin bir zamanı var diye.. Sabrettin ve çabaladın sonunda iş ve aşk hayatında istediğin yere gelmek üzeresin. Özellikle de bu sıralar beklenmedik aşk yüreğini ağzına getireceğe benziyor.

OĞLAK; Geçmiş ile hesaplaşmak istesen de şimdilerde hiç sırası değil, enerjini yeni isteklerine yoğunlaştır.sözleşmeler ve anlaşmaların önem kazanacağını göstermekte. Sana düşen, tavrını ortaya koyarak yeni kaynaklar yaratmak olacak.

KOVA; Hayata koşar adımlarla kaldığın yerden devam ediyorsun, artık pozitif enerjilerle güzel işler yapma zamanı, yeter ki kontrolü elden bırakma. Ancak ailene daha fazla zaman ayırmalı ve onlarında sana ihtiyacı olduğunu unutmamalısın.

BALIK; Bugünlerde aşk meşk işlerinde dikkatli olmaya çalış, biraz huysuzsun.Üstelik yeni bir aşk yakında seninle olacakken,pozitif olmak hayrına olacak.Parasal harcamalara dikkat edersen,stres yapmamış olacaksın.

Derya Demir
derya@dipnot.tv