Yengeç burcunu bekleyen tehlike! Bugün burcun ne söylüyor?

Cumartesi, 30 Mart 2013 10:00

Yengec-Burcu-Temmuz-Ayi-YorumlariDipnot.tv Astroloji Yazarı Derya Demir burcunuzu sizin için yorumluyor.

KOÇ; Oldukça yoğun bir hafta geçirdin ama daha bitmedi, yarım kalan işleri de tamamlamak için koşturmaya devam. Ortalıklarda patlamaya hazır bomba gibi gezerken, daha dikkatli ve tedbirli olmalısın.. Aile ve iş ilişkilerinde büyüklerin ve üstlerin ile olan ilişkinde bu hafta daha bir özenli olman gerekecek.

BOĞA; Sorunlardan ve sorunlu kişilerle uğraşmaktan sıkıldın artık. Kendin için bir şeyler yapmalı ve doğru insanla yoluna devam etmelisin. İş kariyerin için biraz daha çalışmalı ve ilave eğitimler almalısın, önümüzdeki günlerde bunun faydasını göreceksin.

İKİZLER; Çevrende olup bitenler bu sıralar keyfini kaçırsa da, at gözlüğü takıp devam etmelisin. İş için yeni tekliflere açık olduğun bir döneme giriyorsun, seçim senin. Sonunda parasal konular neticelenmeye başladı,ortaklaşa verilen kararlar daha sağlıklı olduğunun farkına varacaksın nihayet.. bir kontrol sonrası dinlenmen gerekebilir. Ailevi konularda sakin olup tartışmalardan kaçınmalısın.

YENGEÇ; Ağzın çok güzel laf yapıyor, ancak bazen ağzından çıkanı kulağın duymuyor. Bu günlerde özellikle iletişimde dikkatli olman gerekiyor, yoksa bu yanlış anlaşılmalarla baş edemeyeceksin. Karşındakini kırmamaya özen göstermelisin, yoksa iş arkadaşlığında tehlike çanları çalıyor.

ASLAN; Gerilim hat safhada ve hayatın oldukça karışık geçiyor, ama kesinlikle kabus değil. Sadece bu günlerde pireyi deve yapabilirsin. Bu yüzden de terör estirmen olası. Harcamalar konusunda ekstra dikkat edilesi zamanlardasın aman dikkat.

BAŞAK; Yaşadığın olumsuzlukların etkisinden kurtulmaya başladın nihayet. Hayat sana güzellikler sunduğunda yaşama sevincin artacak ve bunun tadını çıkar. Sen çok çabaladın ve şimdi ödül zamanı. Gökyüzü gergin olsa da sen takılma.

TERAZİ; Sonunda parasal konular neticelenmeye başladı, ortaklaşa verilen kararlar daha sağlıklı olduğunun farkına varacaksın nihayet. Sağlıksal bir kontrol sonrası dinlenmen gerekebilir. Ailevi konularda sakin olup tartışmalardan kaçınmalısın.

AKREP; Her işe tek başına yetişmen mümkün değil, kendine zaman tanımalısın, yoksa ruhen sıkılıp etrafındakileri üzersin. İş konusunda kararsızlık yaşıyorsun biraz zamana bırak, ne yapsan memnun olmayacağın bir zamandasın.

YAY; Hayatın ile ilgili verdiğin kararların ne kadar doğru olduğunu bugün bir kez daha anlayacaksın. Çevrendekilerin gözüne batmaya başladın aman dikkatli ol. Yaptığın işler ile ön planda olman bazılarını rahatsız edecek. Sen ne yapman gerektiğini biliyorsun, uygulama zamanı. Aşk hayatına gelince, bu sıralar ani kararla yeni bir birlikteliğe adım atabilirsin.

OĞLAK; İş üretkenliğinin zirve yaptığı bir zamandasın, yeter ki doğru yerde doğru insanlarla ol. İç sesin seni doğru yönlendiriyor ve sıkıntılardan kıl payı dönmeni sağlıyor. Evren senden yana yeter ki kararlı ol. Aile büyükleri arasında kalman olası uzak durmaya çalış.

KOVA; Planlarını harekete geçirmek için uygun bir zamandasın, yeter ki pozitif ol ve sana iyi gelen kişilerle işler yap. Maddi konuda beklenmedik bir müjde rahatlamana sebep olacak. Aşk hayatın renklenecek hadi yüzün gülsün artık.

BALIK; Bugün biraz düşünceli ve karamsar olabilirsin ama kendini bu kadar hırpalamamalı ve olayları olduğu gibi kabul etmelisin, hatta insanları da. Ani verilecek aşk kararı, ilk kez seni bu kadar mutlu edecek.

derya@dipnot.tv