Yengeç burcu yeni aşka yelken açıyor! Bugün burcun ne söylüyor?

Pazartesi, 1 Nisan 2013 09:33

Elbisemoda-2013-burc-astroloji-ruya-yengec-1Dipnot.tv Astroloji Yazarı Derya Demir burcunuzu sizin için değerlendirdi. İşte 1 Nisan Pazartesi Günü’ne ait burç yorumlarınız…

KOÇ; Haftaya oldukça güzel duygularla başlayacak ve kendini iyi hissedeceksin. Aynı zamanda da yoğun bir iş temposu seni bekliyor olacak. Yakın çevren ile olan sorunlu ilişkilerin düzelmiş olması, ayrıca keyfini yerine getirecek. Aşk hayatında ki kıpırdanmalar yüzünü güldüreceğe benziyor.

BOĞA; Artık harekete geçip, yeteneklerini kullanma zamanı geldi. İş hayatında kendini göstermeli ve istediğin işi yapmanın keyfine varmalısın. Yurt dışı eğitim fırsatlarının çıktığı bu günlerde ön yargılı olmamalı ve gerilimden uzak durmalısın.

İKİZLER; Yeni kararlar aldın ve haftaya öyle başladın, lakin bu sefer bu kararları uygulamalısın. İş ve özel hayatında ki dengeyi ve huzuru ancak bu şekilde bulacaksın. Yeni bir anlaşma için, şartları iyice gözden geçirmelisin.

YENGEÇ; İş hayatında kendini gösterip, rahat ifade edebilmen için güzel bir haftadasın. Yeter ki gereksiz inat yapma. Son zamanlarda iş hayatın, aşk hayatından daha iyi gidiyor diye üzülme AŞK’a az kaldı.

ASLAN; Sabırlı ve sakin olur birde acele kararlar vermezsen, bu hafta çok güzel etkiler altındasın. Her zaman her şeyin göründüğü gibi olmadığını unutma ve bekle. İş hayatında olası bazı aksaklıklar canını sıkmasın, su akıp yolunu bulacak.

BAŞAK; Geçmişe takılıp kaldığın sürece bir adım öteye geçemeyeceğini biliyorsun değil mi? Karşına çıkan fırsatları değerlendirmeli ve ekip çalışmasına güvenmelisin. Yeni bir aşka başlamanın da zamanı geldi de geçiyor artık.

TERAZİ; İçinde kopan fırtınalar enerjinin yükselmesine ve güzel işler yapmana sebep olacak. Sadece karşındaki kişilerinde düşüncelerine önem vermen gerektiğini unutma. Karmakarışık gibi gözüken olaylar için, çıkış yolu bulundu.

AKREP; Yaptığın işler ile ön plana çıkacağın bir gün, hatta hafta seni bekliyor. Aldığın kararlara sahip çıkar karar değiştirmezsen, her şey istediğin gibi olacak. Parterin ise haklı olduğunu anlayıp ona göre davranacak.

YAY; Her şeyi bu kadar didikleme, artık oluruna bırak ve yaşa. Yoksa hem kendini hem de seni sevenleri üzeceksin. Akıllıca işler yapmalı gereksiz kuruntuları kafanda atmalısın. İş değişikliği mümkün, yakın bir zamanda böyle bir karar alabilirsin.

OĞLAK; Sana biraz karışık bir dönemdesin gibi gelse de aslında öyle değil. Alacağın bir iş haberi ile kendine güvenin geliyor. Neşeli ama bir o kadarda düşünceli tavırlarınla oldukça dikkat çekiyorsun. Unutma zaman aşk zamanı.

KOVA; İçini rahatlatmalı ve daha pozitif olmalısın, bir yalnızlık korkusu sardı içini sorma gitsin. Nedir bu kaos kendine gel biran önce. Takım ruhuyla çalışacağın bir iş konusu gündeme gelebilir. Kararlarını gözden geçir ve öyle uygula.

BALIK; Maddi konularda harekete geçmeli ve bereketli olan bu haftayı değerlendirmelisin. Düşüncelerinde ki karmaşanın kararlarını etkilemesine müsaade etme. Aşk meşk konularında olmasını istediğin kişi ile olmak istediğin yerde olmana çok az kaldı.
derya@dipnot.tv