Yaz-Kış dolap değişikliği nasıl yapılmalı? Kıyafetler nasıl saklanmalı?

Cumartesi, 4 Mayıs 2013 09:21

Bu akşam yaz-kış dolap değişimini konuştuğumuz Zelfist ile Moda Sohbeti’nde Zehra Elif Taş, kıştan yaza geçerken ki ara mevsim için dolapta her iki döneme de hitap edecek ara parçaları tutmayı önerdi. Birer adet her şeyle her renkle giyilebilecek trençkot, deri ceket, kazak ve hırkanın bunun için yeterli olacağını söyledi.

Dolabınızın dar olması halinde ise, birden tüm yazlık parçaları çıkarmamak gerektiği söyleyen Zehra Elif Taş, hava sıcaklığına göre bölüm bölüm yazlıkları çıkarılabileceğini, yaza geçişi parça parça yapmanın daha uyumlu olabileceğini söyledi.

Sezon modasını merak edenler, ne giyeceğini bilemeyenler ve yaza damgasını vuracak kıyafetler, ‘Zelifst ile Moda Sohbeti’nde! Siz de her Pazar günü saat 21.00′da moda sohbetini kaçırmak istemiyorsanız, canlı yayına katılıp, merak ettiklerinizi sorabilir veya düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz!

Zelfist kimdir?

Moda Danışmanı, www.zelfist.com’un kurucusu ve yöneticisi Zehra Elif Taş, ODTÜ İşletme 1999 mezunudur. Mezuniyetinin hemen ardından Şikago’ya taşınmış University of Illinois Chicago’dan Yüksek Onur MBA derecesi ile mezun olmuştur. Türkiye’ye geri dönüşünü takiben DHL, British American Tobacco ve Pepsi gibi uluslararası şirketlerin pazarlama departmanında çalışmıştır. 2007’de kendi şirketini kurmaya karar vermiş: bilgisi pazarlama ile ilgisi modayı birleştirerek rotasını moda pazarlamaya çevirmiştir. Moda danışmanlık şirketi kapsamı altında kurumlara ve bireylere moda, pazarlama ve trendler üzerine eğitim vermekte, şirketlere danışmanlık yapmaktadır.

Bunların yanı sıra Ocak 2010’dan Ocak 2013’e kadar Elele dergisinde Yayın Yönetmenliği ve Yayın Danışmanlığı yapmıştır. Zehra Elif Taş’ın danışmanlık ve eğitim projelerinin yanı sıra kendisinin kurduğu ve yönettiği www.zelfist.com isimli bir moda internet sitesi bulunmaktadır. Sosyal medyada 40.000’den fazla kişi tarafından takip edilmektedir.

Dipnot.tv Zelfist ile Moda Sohbeti programına katılmak isterseniz, Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip ettikten sonra, her Pazar saat 21.00′da paylaşacağımız linklere veya sitemizde bulunan “Canlı Yayına Katılın” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz!

Hangout Nasıl Yapılır2 Yatay