Yay’ların dikkatine: Yoğun bir iş zamanı seni bekliyor! Bu hafta burcun ne söylüyor?

Pazar, 14 Temmuz 2013 11:33

SAGITTARIUS-Nov28201143913023PMBu hafta yengeç burcunda gerçekleşen yeni ay sonrasında gökyüzünde iyicil etkiler olmaya başlıyor. Birde Venüs ile Uranüs’ün güzel etkileşimleri olaylara biraz daha keyifli bakmamızı sağlayacak.Sabır ve sükunet içinde her şey ile baş etmek mümkün..

KOÇ; Hayatına yön verirken kendine dürüst davranmalı ve isteklerini gözden geçirmelisin. Merkür normal hareketine geçince ertelediğin işler sonuçlanmaya başlayacak, yinede sen tedbiri elden bırakma. Aşk hayatında beklenmedik gelişmeler var ve yakın bir arkadaşlık aşka dönüşebilir.

BOĞA; Yengeç burcunda gerçekleşen yeniay sonrası, yeni başlangıçlar, projeler ve eğitim fırsatları var. Bundan sonra istemen başarmak için yeterli olacak, lakin aile içi ilişkilerindeki sıkılsan bile sakin olman gerekiyor. Sorumluluklarının artması sana sıkıntı yerine güven verecek,bu arada aşk hayatına gereken özeni göstermen gerekiyor.

İKİZLER; Hayata dair umudunu kaybetmemen gerekirken, bu sıralar negatiflikten yakanı kurtaramıyorsun. Hadi bakalım kalk yerinden ve uzun zamandır gelmesi beklenen iş fırsatlarını değerlendir. Tam da bu yeni ay sonrası, yeni adımlar için biçilmiş kaftan. Aşka olan inancını da kaybettin ama hayatın sürprizlerle dolu olduğunu unutma.

YENGEÇ; Sakin olmayı öğrenmeli özellikle iş konularında daha düşünerek hareket etmelisin. Yeni ay deyip duruyoruz, etkiler süper diyoruz. Bundan en büyük payı alacak olan sensin, iş ve aşk senden yana. Kısacası sen ne istersen o! Eskilerden bir aşk sana geri dönmek isteyecek, lakin sen ne yaparsın bilinmez.

ASLAN; Seni buna inandırmak en az deveye hendek atlatmak kadar zor ama iş ortamında huzur bulacaksın. Ast-üst ilişkilerinde kurulacak olan denge hoşuna gidecek. Sakin olmalısın lakin fevri olmak sana göre değil biliyorsun, her şeyi zamana bırakmayı öğrenmelisin. Aşk hayatın durgun gitse de mutlu sona az kalmış.

BAŞAK; Yaşadığın olumsuzlukların etkisinden kurtulmaya başladın nihayet. Sen çok çabaladın ve şimdi ödül zamanı. Gökyüzü senden yana ve yeni ay, yenilikçilerin habercisi olacak. Planlarda çıkacak olan ekstra değişimler canını sıkmasın biraz daha sabır. Merkür normale dönünce her şey normale dönecek.

TERAZİ; Böyle gelmiş böyle gitmez o kadar… Kalk ve toparlan artık, evren sana güzel fırsatlar sunmaya başlamışken mızmızlanmaya gerek yok. İş hayatında daha çok ön plana çıkacaksın ve sunduğun projeler kabul görmeye başlayacak. Aşk hayatındaki gelgitleri konuşarak çözebilirsin bunu unutma.

AKREP; Üzerinden büyük bir yük kalktı değil mi? Artık konuşmanın zamanıydı ve sen on ikiden vurdun ve unutma hayat senin hayatın, tercih senin tercihin. Özellikle 1,5 aydır içinde bulunduğun saçma sapan süreç son buluyor. Aşk şu sıralar ikinci planda olmalı ve öncelikle kendini dinlendirmelisin.

YAY; Yoğun bir iş zamanındasın ve emeklerinin karşılığını almaya başlayacaksın. Aşk konusunda ki kırgınlıkların ve geçmiş hesaplarının kapanması için biraz daha zamana ihtiyaç var. Hemen daha ne kadar diye söylenme, bu yeni ay sana sürprizler sunacak, görmeyi bil.

OĞLAK; Evet mi hayır mı söyle bana nedir cevabın! İşte tamda birçok sorunun cevabını arayıp sonuçlandıracağın zamanlar. Üstelik mevcut işinde terfi söz konusu olacak buna sen bile şaşıracaksın. Uzun süredir yaşadığın aksaklıklardan dolayı olacaklara inanmasan da, şartlar değişiyor. Aşk için az kalmış, unutma doğru yer doğru insan.

KOVA; Başkaları için yaşadığın hayat dönemi bitti artık. Sevgilin ya da eşinle alacağın ortak bir karar sayesinde gelecek planların hareketlenecek. Yeni ay hem ruhen hem de bedenen rahatlatırken, geleceğe yönelik daha ciddi planlar yapmanı sağlayacak. Sosyalleşme zamanı.

BALIK; Hobi olarak başladığın şeylerden para kazanmaya başlamak hoşuna gidecek, yeter ki kendine güvenmekten vazgeçme. Özel hayatında yaşanan belirsizlikler kısa zaman sonra netlik kazanırken, eğlenceli yanının yanlış anlaşılmasına müsaade etme. Özgürlük dolu zamanlardasın kıymetini bil.

Derya Demir
derya@dipnot.tv