Yay burçlarının dikkatine: Paraya para demeyeceksin!

Perşembe, 18 Nisan 2013 13:47
KagayaenSagittarius

 

 

Astroloji Yazarı Derya Demir 18 Nisan Perşembe Günü’ne ait burçlarınızı yorumluyor…

KOÇ; Vıdı vıdı yapmadan hayatı olduğu gibi kabullen artık,unutma ki herkes senin kadar samimi olamaz.Aşk ve iş hayatında ki denge için pozitif olman şart,evrenden gördüğün destekleri es geçmemelisin. Tekrar hatırlatayım maddi konularda tedbiri elden bırakma

BOĞA; Sonunda parasal konular neticelenmeye başladı,ortaklaşa verilen kararlar daha sağlıklı olduğunun farkına varacaksın nihayet.Ailevi konularda sakin olup tartışmalardan kaçınmalısın.

İKİZLER;Planlarını harekete geçirmek için uygun bir zamandasın,yeter ki pozitif ol ve sana iyi gelen dostlarla işler yap.Maddi konuda beklenmedik bir müjde rahatlamana sebep olacak.Aşk hayatın renklenecek hadi yüzün gülsün artık.

YENGEÇ; Enerjinin iyi olduğu bu zamanı doğru kullanmalısın,yeter ki mızmız hallerinden vazgeç. Resmi işlerin hallolması için sıkıntılı insanlardan uzak durmalısın.Tedbiri elden bırakma ve seni sevenin kıymetini bil.

ASLAN; İşlerinin zorluk ve engellerle olması canını sıkıyor ama sakin olursan her şeyi çözmen mümkün.Duygusal karmaşalarından dolayı etrafına ters tepkiler vermeye başladın,daha düşünerek davranman lehine olacak.Yoksa istemeden antipati uyandırabilirsin.

BAŞAK; Tartışmalara açık olduğun bir gündesin,sinirlerini kontrol etmeyi bilmelisin.İş hayatında seni maddi,manevi tatmin edecek bir ortaklık göz kırpıyor.Olmayan parayı harcamak konusunda çok beceriklisin aman tedbir.

TERAZİ; Aile içi gerilimlerden uzak durmalı ve kendine ait çizdiğin yolda devam etmelisin.Kimsenin gönlünü hoş edemezsin unutma. Tartışacağın bir arkadaşınla yollarını ayırman olası,ama üzülme böyle arkadaş olmaz olsun.Parasal konularda gelir ile gider arasındaki dengeyi kurman lazım.

AKREP; Bu günlerde pireyi deve yapabilirsin,bu yüzdende terör estirmen olası. Harcamalar konusunda ekstra dikkat edilesi zamanlardasın aman dikkat.

Ailene zaman ayırman gerektiğini de unutma.

YAY; İş hayatın ve özel hayatın arasına sıkıştın kaldın,otomatiğe bağlamış şekilde devam ediyorsun.Şartlar değişmeye başlayacak,biraz daha sabır.Parasal bir sürprize hazırlıklı ol.

OĞLAK; Yoğun tempodan sıkıldın,sadece kendinle baş başa kalmak istiyorsun.Ve sende çok iyi biliyorsun ki ancak bu şekilde normale döneceksin.Aşk hayatında ki keyifli zamana az kaldı.

KOVA; Çevrendekilerin gerçek yüzünü görmek canını yaksa da en iyisi kalan sağlarla yola devam etmek olacak.İş yoğunluğundan dolayı sıkılsanda, kuracağın iletişim keyfini yerine getirecek.

BALIK; Sana sadece çok haklısın diyebilirim hem de çok.Ama bu olayların gidişatını değiştirmeyeceği için sabırlı ol ve başkaları için ideallerinden vazgeçme.Yeni bir Aşk için ruhunu özgür bırak.

Derya Demir
derya@dipnot.tv