“Yalanlara devam edebilirsiniz ama bir şeyi unutmayın” Drogba’dan mesaj var

Perşembe, 29 Ağustos 2013 09:19

didier-drogba_431650Didier Drogba, Galatasaray’a olan bağlılığını instagramda paylaştığı fotoğraf ve sözle ifade etti.

Spor Toto Lig’in ikinci haftasında deplasmanda Bursaspor’a konuk olan Galatasaray’ın karşılaşmadan 1-1′lik beraberlikle ayrılmasından çok Didier Drogba’nın oyundan çıkması konuşulmuştu. Fildişili yıldız Instagram adresinden bu tavrı sonrası çıkan dedikodulara yanıt vererek Galatasaray’a olan bağlılığını ifade etti.

Didier Drogba’nın oyundan çıkıp doğrudan soyunma odasına gitmesi oyundan alınmasına tepki olarak yaptığı öne sürülmüştü. Fildişi Sahilli yıldız bu dedikoduların ardından sosyal paylaşım sitesi olan Instagram’da bir resim paylaştı ve dedikoduların asılsız olduğunu takipçileriyle paylaştı.

BİZİ DAHA ÇOK GÜÇLENDİRİYORSUNUZ

Didier Drogba, yapılan yorumları yalan olarak yorumlarken, bu eleştirilerin takımı daha güçlü bir hale getirdiğini belirterek, “En iyi olanın yaptığını eleştirmek zayıf insanların yeteneğidir. Yalanlarınıza devam edebilirsiniz ama bir şeyi unutmayın… Bizi daha ve daha güçlü yapıyorsunuz” ifadelerini kullandı.

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim de geçtiğimiz gün yapılan antrenman öncesinde önce takımla ve ardından Didier Drogba’yla özel bir görüşme yapmıştı

drogba_terim_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

drogba_terim_2