Volkan Demirel’den Sabri’ye ‘Anneler Günü’ cevabı

Çarşamba, 15 Mayıs 2013 12:36

volkan-sabri-kavga-kufurVolkan Demirel, kendisini Anneler Günü’nde annesine küfür etmekle suçlayan Sabri’ye yanıt verdi.

F.Bahçe’nin kaptanı Volkan Demirel, derbinin son dakikalarında gerginlik yaşadığı Sabri Sarıoğlu’nun kendisiyle ilgili iddiaları karşısında sessizliğini bozdu. Tecrübeli eldiven dün kendisi için “Anneler Günü’nde anneme küfür etti. Dışarıda olsa cinayet çıkar” diyen Sabri’yle ilgili olarak VATAN’a özel açıklamalar yaptı:

‘ZATEN İLİŞKİMİZ YOK’

“Sahada yaşananlarla ilgili hata tek taraflı değildir. Hata iki tarafa da aittir. Anneler Günü’nde anneleri kullanarak ortaya iddialar atmak, böyle kutsal bir konuda kamuoyuna yalan yanlış şeyler söylemek doğru değil. Bu çirkinliktir, kendi camiasına karşı prim yaptıran bir harekettir. Anneler üzerinden sempati toplamak komedidir. Benim için sahada olan her zaman sahada kalır. Ben söyleyeceğimi söyledim ve Sabri konusuna çok fazla değinmeden olayı kapatmıştım ama Sabri ilk açıklama yapanın kamuoyu nezninde haklı olacağını düşünüyor. Bence mahcup olduğundan böyle konuşuyor.

Ben özür dilersem konuyu kapatacak, arayıp düzeltmezsem beni tanımayacakmış. Eğer beni tanımıyorsa bir sakıncası yok. Zaten bir ilişkimiz de yoktu. Ancak nasıl bir insan olduğumu merak ediyorsa beni Fatih Terim’e ve milli takımdaki arkadaşlarıma sorabilir. Onlar kendisine anlatacaktır, haksızlık karşısında nasıl bir duruş sergilediğimi bilirler.”