Ve Tanrı Kadını Yarattı: O Kadın Dipnot’a Konuştu Brigitte Bardot özel röportajı Dipnot Tablet yeni sayısında

Cuma, 27 Haziran 2014 15:18

Dipnot Tablet 171. sayısı ile yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet haftaya damgasını vuran bir röportaj ile yayında. ”Ve Tanrı Kadını Yarattı ’O Kadın Nihayet Dipnot’a Konuştu’ Brigitte Bardot” özel röportajı Dipnot tablet yeni sayısı çıktı!

Kapak2_v (2)

Dipnot Tablet 171. sayısı ile yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet çok özel bir röportaj, oyuncu Brigitte Bardot’un çok özel açıklamaları ile yine haftaya damgasını vuracak. Cam Remzi Ergen, Dipnot Tablet için Paris’te Brigitte Bardot ile buluştu.

Venedik Mimarlık Bienali’nde Türkiye ilk kez bir pavyon ile temsil ediliyor. Cüneyt Özdemir Venedik’e gitti ve Türk Pavyonu’nu, küratörü Murat Tabanlıoğlu ile gezdi. Kalebodur ile Mimarlık’ta bu hafta ayrıca, Dublin’in yaşayan ruhu Samuel Beckett Köprüsü’nün hikayesi ve Mimar Brigitte Weber’e verilen  liyakat nişanının ayrıntılarını bulabilirsiniz. Haftanın mimarı köşesinde ise Ali Osman Öztürk’ün en güzel yapıları yer alıyor.

Dipnot Tablet sineması köşesinde Ali Arıkan yine muhteşem bir liste ile hazırladı. Televizyondan sinemaya en eyi uyarlamalar listesi Dipnot Tablet 171. sayıda…

Ekranda türbanlı karakterler neden az? Anaakım kanallarda türbanlı karakterler nasıl yansıtılıyor? Gizem Kaboğlu, yeni başlayan ‘Diğer Yarım’ dizisini ve türbanlı karakterleri Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Çözüm süreci ile ilgili TBMM’de yeni bir yasal zemin oluşturulmaya başlandı. Peki çözüm süreci nereye gidiyor? Bu yeni yasal düzenleme ne anlama geliyor? Ak Parti Diyarbakır Eski Milletvekili Abdurrahman Kurt, yazar Ümit Fırat, Diyarbakır Eski Baro Başkanı Mehmet Emin Aktar Dipnot Tablet için yorumladı.

Yaz geldi, beach sezonu açıldı. Peki, bu senenin en popüler beachleri hangileri? Esin Övet’in listesini kaçırmayın!

Barış Çunguroğlu, Dünya Kupası’nda takımların hırslarını ve  kazanma anının kıyaslanmaz duygusunu Dipnot Tablet 171. sayısı için kaleme aldı.

Teknoloji ve sosyal medya hayatlarımızı nasıl yönlendiriyor? Instagram’daki fevkalade hayatlara bakıp, benim hayatım neden böyle diyor musunuz? İldem Wilson sosyal medyanın hayatlarımız nasıl yönlendirdiğini yazdı. Dipnot Tablet 171. sayıda…

Dünya Kupası heyecanı devam ediyor. Kamil Ergin’in hazırladığı fotoğraflarla Dünya Kupası bölümünü kaçırmayın!

Funda Mentaloğlu, Dipnot Tablet’in 171. sayısında ‘Korkma Kızım Gerçekten Seni Sevecek Adamlar Var’ yazısıyla ilişkilere dair tüyolar veriyor.

Bu hafta oturmak yok! Bu ayın en çok ses getirecek konser ve sergi programı yeni sayımızdan takip edebilirsiniz.

Mahmut Güleç’in hazırladığı kitap müzik köşesi yine çok renkli. Bu hafta #kitapmüzik köşesinin konuğu yeni albümü “15.” ile Yonca Evcimik.

Maç esnasında rakibini ısıran ve çok ağır cezalar alan Suarez’in portresi Dipnot Tablet yeni sayısında. Kaçırmayın!

Yaz geldi, balık sezonu açıldı. Peki hangi balığın mevsimi? Güven Bozdağ’la yemek bölümüne göz atmayı unutmayın!

 

Dipnot Tablet 171. sayısını indirmek için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

available-on-the-app-store
ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINGet-it-on-Google-Play