Vanity Fair editörü Gwyneth Paltrow’u Kim Jong-un’a benzetti

Çarşamba, 5 Şubat 2014 16:30

Vanity Fair dergisi editörü Graydon Carter Hollywood yıldızı Gwyneth Paltrow’u dergide çıkacak bir haberine yaptığı müdahele yüzünden Kuzey Kore diktatörü Kim Jong Un’a benzetti.

Vanity Fair editörü 7 Şubat’da çıkacak olan sayıdaki yazısında, dergininin Aralık 2013 sayısında daha önce 5 defa Condé Nast dergisine kapak olmuş olan Gwyneth Paltrow’u kapak için önerildiğini anlattı.

 

Graydon Carter:

Graydon Carter

Vanity Fair editörü oyuncunun birden tüm eşine dostuna ve tanıdıklarına kendisi hakkında bundan böyle dergiye asla ve asla tek kelime bilgi vermemesi için kesin talimat verdiğini anlattı. Carter “Kim Jongun bile bu kadar kapsayıcı bir talimat veremezdi” dedi.

 

gwyneth-paltrow (3)

 

Gwyneth Paltrow’un o tarihte Elle Macpherson’ın kocası ünlü milyoner Jeff Soffer’i ile ilişkisi olduğu ve Vanity Fair dergisinin kapağına bunu taşıyacağı söylentileri yayılmıştı. 2013′un en çok konuşulan magazin olaylarından biri olan Gwyneth Paltrow Vanity Fair skandalının nasıl geliştiğini derginin editörü yeni sayıda anlatıyor.

 

US actress Gwyneth Paltrow speaks after receiving a Golden Camera award for best actres international at the 49th Golden Camera awards ceremony in Berlin on February 1, 2014. The award of of the Axel Springer Verlag publishing house honours outstanding achievements in television, film and entertainment.  AFP PHOTO / POOL / BRITTA PEDERSEN        (Photo credit should read BRITTA PEDERSEN/AFP/Getty Images)

 

Olayın daha sonra gitgide büyüdüğünü söyleyen Vanity Fair editorü “Tüm medya elimizdeki hikayeyi tahmin etmek istiyordu ve bizden daha fazla bilgi toplamak için yarıştılar” diyor