Valilik 16:00′daki miting için 04:00′dan itibaren yolları kapattı

Cuma, 28 Mart 2014 11:36

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun, bugün Ankara Tandoğan Meydanı’nda saat 16.00′da yapılacak mitingi için meydana çıkan tüm yollar 04.00′ten itibaren trafiğe kapatıldı.Tandoğan’ın trafiğe kapatılması Kızılay trafiği başta olmak üzere, İnönü Bulvarı, Atatürk Bulvarı gibi ana arterlerin sıkışmasına yol açtı.

Hürriyet’ten Aysel Alp’in haberine göreÇocuklar okullarına, memurlar mesailerine geç kalırken; vatandaş saat 16′daki miting için mesai gününde sabahın bu saatinde yol mu kapatılır, diyerek isyan etti.  İşine geç kalan kimi vatandaşlar “CHP zihniyeti, mesai günü miting yapacağız, diye tutturdular insanlar perişan oldu” derken; bazıları da “İşte size bunu söyletmek için yolu 12 saat önceden trafiğe kapattılar. CHP’ye kızılsın diye yaptılar bunu” diyalogları dikkat çekti.

“KAPATMA TALİMATI VALİLİKTEN”

Yolların erken kapatılmasına kızan kimi vatandaşlar da Alo 155 hattını arayarak, “12 saat önceden yol mu kapatılır” diye sorunca; görevliler, “Valilikten gelen talimat doğrultusunda saat 04.00′te yollar kapandı. Talimat böyle geldi, bize niye kızıyorsunuz” karşılığını verdiler.

Haberin devamını okumak için tıklayınız