Ünlü şarkıcı Beyonce’nin kız kardeşi Solange’den Jay Z’e tekme tokatlı saldırı İZLE

Pazartesi, 12 Mayıs 2014 23:15

Ünlü pop yıldızı Beyonce geçtiğimiz hafta eşi Jay Z ve kız kardeşi Solange ile New York’taki Met Gala after partisine katılmışlardı. Patinin ardından Jay Z ve Solange arasında yaşanan kavga asansörün güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Görüntüleri magazin haber sitesi TMZ ele geçirdi. Beyonce, Jay Z, Solange ve bir koruma asansöre biniyorlar. Hemen ardından ise Beyonce’nin kız kardeşi büyük bir öfke ile Beyonce’nin Rap müzisyeni eşi Jay Z’de saldırmaya başlıyor. Tekme ve tokat saldıran Solange’yi bir koruma Jay Z’den uzak tutmaya çalışıyor. Ancak öfkesi geçmeyen Solange bir süre sonra yeniden saldırıyor.

Asansörden indikten sonra gazeteci ordusunun kendilerini beklediğini bilen Jay Z ve Beyonce ne yapacaklarını bilemiyorlar. Daha sonra Jaz Z önde çıkıp asansörden iniyor.

Bir kaç saat önce yayınlanan görüntülerde kavganın nedeni ile ilgili hiç bir bilgi bulunmadığından sosyal medya #WhatDidJayZDo #WhatJayZSaidToSolange hashtagleri ile çeşitli spekülasyonlar üretilirken, bir yandan da espirili yorumlar paylaşılıyor.

İşte o görüntüler:

 

OLAYDAN BİR KAÇ DAKİKA SONRA:

Screen Shot 2014-05-12 at 21.10.55 Screen Shot 2014-05-12 at 21.11.12 Screen Shot 2014-05-12 at 21.11.33