Ünlü sanatçıların bayram tarifeleri! Kim, nerede, ne kadara konser verecek?

Pazar, 13 Ekim 2013 11:55

138165301210720Kurban Bayramı tatili, 9 güne çıkınca Antalya ve Kıbrıs’taki beş yıldızlı oteller, ünlü sanatçıların yer alacağı programlar nedeniyle şimdiden doldu.

Birçok ünlü ismin çalışarak geçireceği Kurban Bayramı’nda Sibel Can, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Volkan Konak, Candan Erçetin ve Ferhat Göçer kendilerini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir bayram eğlencesi yaşatacak.

Bayramda sahne alacak ünlülerden bazıları tek programla sahne alırken, Sibel Can, Volkan Konak, Candan Erçetin ve Ferhat Göçer ikişer program yapacak isimlerin başında geliyor.

Bu bayram 3 gün çalışıp 390 bin lira alacak olan Volkan Konak, kazancıyla sanat dünyasının yıldızlarını geride bırakarak Sezen Aksu aldığı tek konserlik ücretle yine rekoru elinde tutuyor.

İşte ünlü şarkıcıların bayram tarifesi

EBRU GÜNDEŞ: 150 BİN TL
Kısa süre önce karnındaki bebeğini kaybedip, zor günler geçiren Ebru Gündeş, bayramın ikinci günü Kıbrıs’ta olacak.

HADİSE: 200 BİN TL
Hadise bayramın birinci ve üçüncü günü Kıbrıs’ta sevenleriyle buluşacak.

SEZEN AKSU: 300 BİN TL
Sezen Aksu yine en yüksek ücreti alan sanatçı oldu. Minik Serçe bayramın üçüncü günü Antalya’da 300 bin liraya sahne alacak.

AJDA PEKKAN: 250 BİN TL
Ramazan Bayramı’nda rahatsızlığı nedeniyle çalışmayan Ajda Pekkan’ın, bayramın üçüncü günü Antalya’da vereceği konserin fiyatı 250 bin lira.

SiBEL CAN: 250 BİN TL
Sibel Can, Kıbrıs ve Antalya’daki iki gecelik sahne performansı karşılığı 250 bin lirayı cebine koyacak.

DEMET AKALIN: 140 BİN TL
Her bayram en çok çalışan sanatçılar arasında yer alan Demet Akalın, bu sene doktor yasağı yüzünden işlerini askıya aldı. Bayramın birinci günü Manavgat, ikinci günü Bodrum’da konser verecek.

Bülent Ersoy; 200 bin TL
Funda Arar; 100 bin TL
Gülben Ergen; 80 bin TL
Gülşen; 60 bin TL
Petek Dinçöz; 60 bin TL
Aşkın Nur Yengi; 55 bin TL
Bengü; 46 bin TL