Ünlü müzisyen Ege, Dipnot.tv canlı yayınında!

Pazartesi, 11 Mart 2013 11:22

Dipnot.tv yayınlarından Renkli Sesler programı, ünlü müzisyen Ege’yi ağırladı.

Aşk şarkılarına gitarıyla hayat veren ünlü müzisyen Ege, 1989 yılında ağabeyinden istediği gitar ve ağabeyinin 17 yıllık gül ağacından yapılma gitarı vermesiyle müzik yapmaya başladığını söyledi.

“İnsanların benden ne istediğinden çok, benim onlara ne verebileceğim daha çok umurumda” diyen Ege, insanların hayatlarına başka renkler katmak istediğini, kendini tekrarlamak istemediğini söyledi.

Ölümsüz eserler bırakmak peşinde olduğunu söyleyen Ege, ne kadar mal mülk sahibi olsan da öldükten sonra onları başkalarının harcayacağını, önemli olanın kalıcı eserler bırakmak olduğunu söyledi.

Nisan’a kadar yetiştirmeye çalıştığı albümünün yanında, 3000 yıllık kazılarda Anadolu’da ortaya çıkan bir zeytinyağı şişesi tasarımıyla zeytinyağı satacağını aktaran Ege, sadece zeytinyağı satmayacağını, kendi topraklarından olan bir emanete bu şekilde hayat vereceğini de söyledi.

Dipnot.tv’nin canlı yayınlarından Renkli Sesler programına siz de katılabilir, merak ettiklerinizi sorabilir veya düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bunun için, Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip ettikten sonra, yayın sırasında paylaşacağımız linke tıklayıp, canlı yayına katılabilirsiniz.

hangout-nasıl-yapılır-yatay