Ünlü astrolog Şenay Yangel, 25 Mayıs tutulması ve etkilerini anlattı

Cuma, 17 Mayıs 2013 23:30

Astrolog Şenay Yangel ile Gökyüzü Halleri’nde 25 Mayıs tutulması ve etkilerini konuştuk.

Şenay Yangel özellikle, “10 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşen güneş tutulması toprak grubu burçlarını ( Boğa,Başak ve Oğlak) oldukça gerdi” diyerek sözlerine başladı ve ısrarla sakinliğimizi korumamız gerektiğini yineledi. Yangel ayrıca, tutulmaların insan hayatında çok önemli olduğunu ve kendisinin de çok önem verdiği gökyüzü olayları olduğunu söyledi.

Gökyüzüne göre, yaşamımızın yeniden şekilleneceği ve seçimlerimizin önem kazanacağı bir dönemdeyiz. Ancak tüm önemli kararlarımızı 5 Haziran’a ertelemek daha iyi olacak gibi duruyor.

Gergin bir ruh halindeyiz ve insanlar belirsiz bir süreçten geçiyorlar.Sakin ve anlayışlı olmak çok önemli olacak.

KOÇ; Finansal konular biraz sıkıntı olabilir. Duygu ve sezgileri ile hareket etmeleri gerekiyor. İnandıkları şeyleri yaparlarsa tutulma güzel etkiler sunacak.

BOĞA; İkili ilişkilerde yaşanan sorunlar, tutulma ile birlikte kendilerini ifade etmelerini sağlayacak. Duygu değil mantık ön planda olmalı.

OĞLAK; İş konularında cazip gelen konuların rehavetine kapılmadan düşünerek hareket edilmeli. İş,aşk ve sağlık konularda anlık kararlar verilmemeli. Arkadaşlık ilişkileri gelecek bir aşk var.

Siz de her Pazartesi saat 21.00′da Dipnot Astroloji Yazarı Derya Demir’in moderatörlüğünde gerçekleşen Gökyüzü Halleri programına katılabilir, merak ettiklerinizi sorabilir veya düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken Pazartesi akşamı saat 21.00′de Facebook, Twitter ve Google Plus sayfamızdan yayınlayacağımız linke veya sitemizde bulunan “Canlı Yayına Katılın” butonuna Google Plus hesabınız açıkken tıklamak!

hangout-nasıl-yapılır-yatay