Ünlü aktöre benzemek için 5 bin dolar harcadı!

Cumartesi, 15 Haziran 2013 12:30

130614_ryan.hlargeÜnlü bir aktör olmaya çalışan 32 yaşındaki Nicholas Ryan, kahramanı olan film yıldızı Ryan Gosling’e benzemek için birçok estetik yaptırdı.

Nicholas, amacının Hollywood’da iş bulmak ve kadınlarla beraber olma şansını arttırmak olduğunu söyledi.

ABD’nin Los Angeles şehrinde yaşayan ve sahne ismini Ryan yapan aktör, “Çene kemiğimin Ryan Gosling’inki gibi daha anlamlı olmasını istedim” dedi ve en sevdiği Ryan Gosling filminin ‘Suç Çetesi’ olduğunu ifade etti.

Nicholas Ryan, “Ryan Gosling hem kadınların bayıldığı hem de Amerikalıların aradığı bir yüz. Ona benzeyerek daha çok seçmeyi kazanacağımı umuyorum. Bu nedenle ameliyat oldum” sözleriyle ameliyat olma nedenini anlattı. Nicholas Ryan’ı 5 bin dolar karşılığında Hollywood’un ünlü estetik cerrahı Tim Neavin ameliyat etti.

Daily Mail’in haberine göre, Hollywood’un en seksi erkeklerinden biri olarak görülen Ryan Gosling’e benzemek isteyen tek kişi Nicholas değil. Cerrah Neavin birçok erkek hastasının ameliyata Ryan Gosling fotoğraflarını getirdiğini belirtti. Nicholas “Sadece daha iyi görünmüyorum, daha iyi de hissediyorum” dedi.