Üniversite gençliğine ilham olabilecek kıyafetler burada!

Salı, 21 Mayıs 2013 11:41

Zelfist ile Moda Sohbeti’nde üniversite gençliğine ilham olabilecek yaz modası trendleri konuşuldu.

Sezon modasından trend renklere, plaj elbiselerinden yaza damgasını vuracak kıyafetler ve bu sezonun ‘in’ ve ‘out’ kıyafetleri Zelfist ile Moda Sohbeti programındaydı!

Ne giyeceğini bilemeyenler, neyi neyle yakıştıracağını düşünenler bu programı mutlaka izleyin!

Zelfist kimdir?

Moda Danışmanı, www.zelfist.com’un kurucusu ve yöneticisi Zehra Elif Taş, ODTÜ İşletme 1999 mezunudur. Mezuniyetinin hemen ardından Chicago’ya taşınmış University of Illinois Chicago’dan Yüksek Onur MBA derecesi ile mezun olmuştur. Türkiye’ye geri dönüşünü takiben DHL, British American Tobacco ve Pepsi gibi uluslararası şirketlerin pazarlama departmanında çalışmıştır. 2007’de kendi şirketini kurmaya karar vermiş: bilgisi pazarlama ile ilgisi modayı birleştirerek rotasını moda pazarlamaya çevirmiştir. Moda danışmanlık şirketi kapsamı altında kurumlara ve bireylere moda, pazarlama ve trendler üzerine eğitim vermekte, şirketlere danışmanlık yapmaktadır.

Bunların yanı sıra Ocak 2010’dan Ocak 2013’e kadar Elele dergisinde Yayın Yönetmenliği ve Yayın Danışmanlığı yapmıştır. Zehra Elif Taş’ın danışmanlık ve eğitim projelerinin yanı sıra kendisinin kurduğu ve yönettiği www.zelfist.com isimli bir moda internet sitesi bulunmaktadır. Sosyal medyada 40.000’den fazla kişi tarafından takip edilmektedir.

Dipnot.tv Zelfist ile Moda Sohbeti programına katılmak isterseniz, Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip ettikten sonra, Salı günü saat 22.00′da paylaşacağımız linklere veya sitemizde bulunan “Canlı Yayına Katılın” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz!

hangout-nasıl-yapılır-yatay