“Ünal Aysal’a kırgınım” Abdurrahim Albayrak ilk kez konuştu

Salı, 20 Ağustos 2013 10:06

indirGalatasaray eski yönetim kurulu üyesi Abdurrahim Albayrak, sarı-kırmızılı kulüpteki görevini bırakmasının ardından ilk kez konuştu.

Başkan Ünal Aysal’a kırgın olduğunu ifade eden Albayrak, “Asıl olan Galatasaray’ın başarısıdır. Bugün yokuz ama yarın yine olabiliriz. Kırgınım, üzgünüm. Şampiyonluğu bize yaşatmadılar. Ali abinin ve o dönemki arkadaşların son iki yıldaki şampiyonlukta büyük bir payı vardı. Biz bunları hiç hak etmedik. Son yönetim kurulundaki hareketler, önceden planlanmış hareketlerdi.” dedi.

Fatih Terim ile arasına hiç kimsenin giremeyeceğini belirten Albayrak, “Ben ölünceye kadar hocanın yanındayım, orada bir problem yok. Bu maçtan önce de kendisi ile uzun bir konuşma yaptık. Bizim Fatih hocayla aramızı hiç kimse bozamaz. Ben hocanın hemen karşısında oturuyordum, yanına gitmem olmazdı. Maçtan sonra da konuşacağız zaten.” şeklinde konuştu.

“BAŞBAKAN İLE KONUŞTUM, O DA ÜZÜLDÜ”

Galatasaray’daki görevinden ayrılmasının ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile konuştuğunu ifade eden Albayrak, “Galatasaray’daki görevimden ayrılmamın ardından tabii ki sayın başbakanımız ile de konuştum, her zaman da konuşuyorum. O da Galatasaray’dan ayrıldığıma üzüldü ama artık sorun değil. Kendisi ile haftasonu da Rize’ye gideceğiz. Ben, bir daha buraya geleceğim. Kişiler geçici, aslolan Galatasaraydır her zaman” dedi.