Ünal Aysal: Federasyonların işlerini de biz yapalım

Perşembe, 12 Eylül 2013 17:38

aysal-terimGalatasaray Başkanı Ünal Aysal gündemdeki konular hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Aysal, Fatih Terim’in sözleşmesi konusunda acele edilmemesi gerektiğini ve Fatih Terim’e güvenilmesini söyledi. Erkek basketbol takımının antrenörü Ergin Ataman’a milli takımdan teklif geleceği konusundaki iddialara ise Aysal çarpıcı bir cevap verdi: Federasyonların işlerini de biz yapalım, ucuza gelir…

İşte Aysal’ın konuşmasından satır başları;

TERİM’İN TÜRKİYE SEVGİSİ SINANMASIN

Zamanı geldiği vakit Hoca kararını açıklayacak. Fatih Terim’in milli takım ve Galatasaray sevgisine inanın. Fatih Terim’in Galatasaray ve Türkiye sevgisi sınanmamalı.

G.Saray büyük bir fedakarlık yaptı. Böyle bir kulübün hocasını 4 maç için Milli Takım’a göndermesi, TFF’ye büyük bir destektir.

FEDERASYONUN İŞİNİ DE BİZ YAPALIM

Ataman’ın milli takıma gitmesi gibi bir konu gündemimizde değil. Galatasaray her başarılı olduğu branştaki teknik adamlarını o federasyonlara kaptıracaksa o federasyonların işini de Galatasaray yapsın. Daha ucuza gelir.

DROGBA’NIN SÖZLEŞMESİ

Drogba’nın 1 sene daha sözleşmesi var. Daha zamanımız var. Aceleciliğe gerek yok. Bir uzatma konusu şu anda konuşulmadı. Her şeyden evvel kendisi performansıyla buna karar verecek. Ama zamanı geldiğinde oturur kendisiyle karşılıklı konuşuruz.