Rekor kıran ‘Ulan İstanbul’ fragmanında Şebnem Bozoklu’dan arabesk şarkı İZLE

Çarşamba, 28 Mayıs 2014 15:47

Şebnem Bozoklu’nun daha yayına başlamadan rekor kıran ‘Ulan İstanbul’ dizisi yakında başlıyor. Dizinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. Fragman hit rekorlarını altüst eden “Unfaithfull” şarkısıyla düzenlendi.

Kanal D’nin Haziran ayında ekrana gelecek “Ulan İstanbul” dizisi için, Kanal D’nin yürüttüğü farklı pazarlama, dikkatleri bir anda Yaren’in (Şebnem Bozoklu) üzerine çekti.

İlk İngilizce isimli arabesk albümü “Unfaithfull” ile günlerdir internet sitelerinde ve sosyal medyada büyük sükse yapan Yaren’in seslendirdiği şarkının sözleri Uğraş Güneş’e, müziği ise Atakan Ilgazdağ’a ait.

Rekor Kıran Fragmanı Net’D‘den izlemek için tıklayın

Screen Shot 2014-05-28 at 14.00.33

ULAN İSTANBUL DİZİSİNİN KONUSU

Sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla yaz sezonun iddialı yapımlarından olan “Ulan İstanbul”, İstanbul’da yolları kesişen, birbirinden farklı beş kişinin bir araya gelerek kurdukları bir soygun çetesinin hikayesini anlatıyor. Yaren de (Şebnem Bozoklu) bu çetenin üyelerinden biri. Popstar olma ümidiyle Mersin’den kaçıp İstanbul’a gelen Yaren’in planları umduğu gibi gitmez. Girdiği popstar yarışmasına elemelerde veda edince, İstanbul’un zorlu hayat şartlarında yolu pavyonlara düşer. Kurtulmanın yollarını ararken çetenin lideri Kandemir (Uğur Polat) ile tanışır ve ekibe girer. Becerileriyle de ekibin ayrılmaz bir parçası olur.