“UEFA cezalarının ardından Aziz Yıldırım önümüzdeki kongrede aday olmayabilir”

Perşembe, 27 Haziran 2013 14:14

Türkiye’nin en eğlenceli interaktif sohbet programı Geyik Muhabbeti  bu hafta spor dünyasında son yaşananları  blogger Alpaslan Akkuş ve Beşiktaş camiasını yakından takip eden genç gazeteci Cem Pelister ile değerlendirdi.

5N1K’nın yapımcılarından Kenan Taş’ın hazırladığı programda UEFA kararlarını ve Türk futbolu üzerindeki etkisini konuştuk. Bitti sanılan, medyada yer almayan bu konunun nasıl bir anda tekrar gündeme düştüğü sorusuna Dipnot.tv canlı yayında cevap arandı.

Alpaslan Akkuş futbolu yönetenlerin yaptığı hatalar yüzünden, asıl cezayı tarafların çektiğini belirtti ve ‘bu tür olaylar asıl futbol sorunlarını görmemizi engelliyor’ dedi.

UEFA kuralları ve diğer ülke takımlarına verilmiş olan cezalar ile ilgili bilgiler aktaran Cem Pelister, bir diğer sorunun farklı takımlar arasından değil, aynı takımın taraftarları içerisinde oluşabilecek görüş ayrılıkları olduğunu söyledi.

Programın son bölümünde cezaların saha içine yansımaları konuşuldu ve Ersun Yanal, Slaven Bilic isimlerinin neler yapabilecekleri değerlendirildi.

Siz de her Perşembe günü saat 22.30′da Geyik Muhabbeti’ne katılabilir, merak ettiklerinizi sorabilir veya düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz!

Bunun için Perşembe 22.30′da FacebookTwitter ve Google Plus sayfalarımızdan yayınlayacağımız linke veya sitemizde bulunan “Canlı Yayına Katılın” butonuna, Google Plus hesabınız açıkken tıklamak!

GEYİK MUHABBETİ’NİN ÖNCEKİ PROGRAMLARINI BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ 

Hangout Nasıl Yapılır2 Yatay