‘Türklerin Mykonos Çıkarması’ kapağı ile Dipnot Cep’in 175. sayısı çıktı

Pazartesi, 28 Temmuz 2014 10:10

Dipnot Cep’in 175. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Cep’in yeni sayısı ‘Türklerin Mykonos Çıkarması’ kapağı ile çıktı.

Kapak_v

Türkler komşumuz Yunanistan’ın en güzel ve popüler adası olan Mykonos’a tam anlamıyla çıkarma yaptılar. Peki, Mykonos’ta nelere gitmeli, nerede kalmalı? Mykonos rehberine bakmadan tatil planınızı yapmayın.

Levent Özçelik, Rüzgarların Adası Mykonos’u Dipnot Cep okurları için kaleme aldı. Mykonos’ta neler yapılabilir? Hangi beachler favori? Neler yenmeli, nerede eğlenmeli? Levent Özçelik’in Mykonos rehberine mutlaka göz atın!

Foto muhabiri Mustafa Seven Instagram’daki 750 binden fazla takipçisiyle dünya çapında tanınan bir fenomen. Rabia Çelik, Mustafa Seven ile yeni çıkan kitabı ‘Sokak Fotoğrafçılığı’, fotoğrafları ve sokakları konuştu. Kaçırmayın!

Funda Mentaloğlu, hayaller ve Secret etkisini kendi deneyimlerinden yola çıkarak hayal kuran herkes için yazdı.

Ulan İstanbul fenomen olma yolunda ilerliyor. Dizinin yıldızı Şebnem Bozoklu ise her bölüme damgasını vuruyor. Gizem Kaboğlu Şebnem Bozoklu’ya dair her şeyi Dipnot Cep için yazdı.

iPhone’ların biten pilleri ömrümüzü yedi değil mi? Herkes bu konudan şikayet ediyor. Göksan Kadayıfçı iphone ve Samsung’un pil ömürleri ve gelecek teknolojileri Dipnot Cep 175. sayıda kaleme aldı.

Yaz geldi, nereye gidelim diye düşünüyorsanız ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta Khmerler’in Cenneti: Ho Chi Minh City’e götürüyoruz.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Hallerin’de Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Cep dopdolu ve yepyeni sayısı ile yayında.

iPHONE’UNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Get-it-on-Google-Play