Türkiye’nin en çok okunan tablet dergisi Dipnot Tablet “Sansür” kapağı ile 151.sayısı çıktı

Cuma, 7 Şubat 2014 17:45

 

Cüneyt Özdemir’in başyazısında Türkiye’nin ve dünyanın zeitgeist’ini yakalayın.

Ali İsmail Korkmaz’ı bir de Ağabeyi Gürkan Korkmaz’dan dinleyin : Ali İsmail “Baba düzen bize nasıl giyinmemiz gerektiğini, nasıl traş olmamız gerektiğini, hangi ışıkta durmamız gerektiğini emrediyor. Başkalarının özgürlüğünü kısıtlamadığımız sürece insan kendini istediği gibi ifade etmelidir çünkü insan özgür olunca insandır “derdi. Bu hafta Dipnot Tablet’de

unnamed Gazeteci Alparslan Akkuş Ali İsmail Korkmaz’ın fenerbahçe tribünlerindeki anlamını yazdı.

Rıfat Karlova yazdı  Güneşin En Kızıl Olduğu Topraklar: Kamboçya….

17 Aralık Operasyonlarından bugüne Türkiye’nin en çok konuştuğu isim Hanefi Avcı’dan mektup var: Yolsuzluk operasyonu nasıl yapılır?

Türkiye’nin en önemli komedyenlerinden Ata Demirer, bu sıralar sıkça dinlediği 5 şarkıyı Dipnot Tablet okuyucuları ile paylaştı.

Sansür mü Düzenleme mi? Gazeteciler Rahşan Gülşan ve Hadi Özışık, Akademisyen ve sosyal medya uzmanı Erkan Saka Bilim uzmanı hukukçu Şebnem Ahi yeni internet düzenlemesini Dipnot Tablet’e anlattı.

Dipnot tablet yazari Ali Arikan Geçtiğimiz Pazar günü 46 yaşında Manhattan’ın Greenwich Village mahallesindeki dairesinde ölü bulunan Philip Seymour Hoffman’ın Unutulmaz Rollerini yazdı.

Suriye’de kim kiminle savaşıyor kafası karışanlara  özel haber Gazeteci Nevzat Çiçek Dipnot Tablet için yazdı.

En sevdigimiz Twitter fenomeni “Odun Herif” yeni internet yasasına meydan okudu “Biz Facebook’a giremezsek seçim kampanyasını nasıl yürüteceksiniz? Biz Twitter’a giremezsek yaptığınız çalışmaları nasıl anlatacaksınız?”

İlişki yazarı french Oje’den aşka dair çarpıcı bir yazı  Düzenli ilişkiye sen hazır mısın?

 

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ İNDİRMEK İÇİN