Türkiye’nin en çok okunan tablet dergisi Dipnot Tablet “Giyilebilir Teknolojiler Dünyasına Hoş geldiniz” kapağı ile çıktı!

Cuma, 7 Mart 2014 16:12

Türkiye’nin en çok okunan tablet dergisi Dipnot Tablet “Giyilebilir Teknolojiler Dünyasına Hoş Geldiniz” kapağı ile çıktı!

Dipnot Tablet Yazarı Ali Mendıllıoğlu, Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Selman Esmer ile röportaj yaptı. Selman Esmer seçimlerden ne bekliyor?

Dipnot Tablet yazarı Doğu Egesoy’un Kapalı Kapılar Ardında Ankara köşesinde, bu hafta “70 kritik Sit Kararı”, “Sürpriz Aday Akşener”i ve Ankara’nın gündemindeki diğer olayları okuyun.

Kalebodur ile Mimarlık’ta haftanın mimarı Gökhan Avcıoğlu. Avcıoğlu’nun projelerini ve çalışmalarından örnekleri bu hafta Dipnot Tablet’de okuyun

“Mobil Teknolojilerin Kalbi Barselona’da Atıyor” 2014 Mobil Dünya Kongresini yerinden takip eden Salih Aksu, mobil teknoloji ile ilgili heyecan veren yenilikleri yazdı.

İstanbul hepimizin; ve her birimiz için de tek tek özel. Televizyoncu Tanem Sivar da kendi İstanbul’unu Gizem Kaboğlu’na anlattı.

Lars Von Trier’in heyecanla beklenen filmi Nymphomaniac’ın Türkiye’de gösterimi yasaklandı. Dipnot Tablet sinema yazarı Ali Arıkan Türkiye’deki sinema yasaklarını yazdı. Ali Arıkan’ın gösterimdeki filmleri puanladığı yıldız tablosunu da kaçırmayın.

Aslı Göknar Barselona’daydı: Kentin en önemli simgelerini bu yazıda okuyun. “Adım Adım Barselona”da ise şehrin en iyi mekanlarını Aslı Göknar ile dolaşın.

Başarılı oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu bugünlerde hangi şarkıları dinliyor? Sevilen oyuncunu playlistini Dipnot Tablet ile paylaştı.

Fit & Fun köşesinde Barış Çunguroğlu “35 yaşına kadar yatırım yap, 35′inden sonra faizini ye” başlıklı yazısında insan vücudunun neden bir banka gibi olduğunu anlattı.

 

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ İNDİRMEK İÇİN 

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN