‘Türkiye İçin CAZ Vakti’ kapağı ile Dipnot Tablet’in 188. sayısı çıktı

Cuma, 24 Ekim 2014 15:51

Dipnot Tablet’in 188. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı ‘Türkiye İçin CAZ Vakti’ kapağı ile çıktı.

Kapak2

İstanbul için caz vakti! Akbank Caz Festivali kapsamında 23 Ekim-2 Kasım tarihleri arasında İstanbul caza doyacak. Biz de caza dair her şeyi trompet ustası İbrahim Maalouf ve Engin Recepoğulları ile Dipnop Tablet için konuştuk.

Funda Mentaloğlu, kendisinin büyük hayranlık duyduğu Ahmet Altan fanlığından yola çıkarak hayranlık ve aptallık ilişkisini sorguladı. Hayranlık ve Aptallık Sıkı İkili! Dipnot Tablet 188. sayıda…

Eğik bir evde yaşamak ister misiniz ya da buzullara benzeyen bir alanda kaykay yapmayı? Kalebodur’la Mimarlık  bu hafta da yine dolu dolu. Haftanın Mimarı olan Elif Pekin’in işleri de Kalebodur’la Mimarlık’ta Dipnot Tablet 188. sayıda…

Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, İkinci Dünya Savaşı’nda geçen en iyi macera filmlerini Dipnot Tablet 188. sayı için listeledi.

Renee Zellweger’in yeni yüzünü görenler inanamıyor. Eski halinden eser kalmayan Renee Zellweger’in yeni yüzünü İldem Wilson Dipnot Tablet için yazdı.

Dünyada 121 milyon kişi depresyonla mücadele ediyor. Barış Çunguroğlu, doğal antidepresan olan egzersinin faydalarını kaleme aldı.

Mahmut Güleç’in #kitapmüzik köşesi yine çok renkli. Dipnot Tablet’in kitap müzik köşesine bakmadan haftaya başlamayın…

Ali Mendillioğlu, cemaat evlerinde kalan bir kadının tanıklığını Dipnot Tablet için yazdı.

Kalp sağlığı için nasıl beslenmeliyiz? Cenk Özyılmaz Dipnot Tablet 188. sayı için yazdı.

Gizem Merve Kaboğlu, Özcan Deniz’in yeni dizisi ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ü Dipnot Tablet için yazdı.

Gelişen teknoloji ile artık akıllı telefonlarımızdan ayrılamıyoruz. Peki, şimdi biz robot mu olduk? Göksan Kadayıfçı Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Yağmur Bilmez, fashion week kapsamında yeni tanıştığımız geleceği şekillendirecek olan genç tasarımcıları Dipnot Tablet için yazdı.

Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta Hindistan’ın Cenneti Goa’ya götürüyoruz.

Bu hafta oturmak yok! Bu ayın en çok ses getirecek konser ve sergi programı yeni sayımızdan takip edebilirsiniz.

LookCloser köşemizde bu hafta Podyumların Yeni Yüzü Vanessa Axente var.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Tablet 188. sayısını indirmek için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play