Türk şovmenin kafasına Tom Cruise imzası

Pazartesi, 8 Nisan 2013 15:01

[wzslider autoplay="true" transition="'slide'"]

Tayvan’da, Hollywood yıldızı Tom Cruise ile röportaj yapan Türk şovmen Rıfat Karlova, Cruise’dan kafasına imza atmasını istedi. Cruise’ın bu ilginç isteği şaşkınlıkla yerine getirdiği görüntüler, Tayvan medyasında geniş yer buldu.

Tayvanlılar, Hollywood yıldızı Tom Cruise’ın, ünlü Türk şovmen Rıfat Karlova’nın kafasına attığı imzayı konuşuyor.

Yıllar önce eğitim görmek üzere geldiği Tayvan’da televizyon ve şov dünyasına atılarak şöhret basamaklarını tırmanan Rıfat Karlova, “Oblivion” filminin Tayvan galası için Taipei’e gelen Amerikalı sinema oyuncusu Tom Cruise ile Tayvan MTV adına röportaj yaptı.

Karlova, röportajın ardından dünyaca ünlü sinema oyuncusu Cruise’dan kafasına imza atmasını istedi. Cruise’ın bu ilginç isteği şaşkınlıkla yerine getirdiği görüntüler, Tayvan medyasında geniş yer buldu.

Türk şovmen Rıfat Karlova, “Yaptığımız röportaj o kadar sıcak geçti ki, ben de kendisine bir sürpriz yaparak kafama imza atmasını istedim. O tüm dünyada ben ise Asya’da insanları eğlendirmeye çalışırken böyle bir anı yaşamaktan bir Türk olarak büyük gurur duydum” dedi.

Amerikalı ünlü oyuncu Will Smith ve kızı Jaden Smith’i gelecek ay Tayvan MTV’de programında konuk edeceğini söyleyen Karlova, amacının Türkiye’yi, Çin ve Asya coğrafyasında en güzel şekilde tanıtmak olduğunu ifade etti.