Türk futboluna “bıçak” darbesi: F.Bahçe-G.Saray derbisi

Pazartesi, 13 Mayıs 2013 11:26

Dipnot.tv canlı yayınlarından Açık Futbol programında bu hafta, Fenerbahçe-Galatasaray derbisi ve yaşanan olaylar konuşuldu.

Bir insanın başka bir insanı nasıl öldürmek için bıçaklayacağını anlamadığını söyleyen Levent Koç, “Forma yüzünden nasıl biri öldürülür? Hiç mi ailenizde o formalı insan yok! Takım yöneticileri, futbolcular bu gibi durumlardan hiç mi ders çıkarmıyor?” diye konuştu.

Takım yöneticilerinin artık bazı futbolcularla yollarını ayırması gerektiğini söyleyen Levent Koç, Emre’yi, Volkan’ı veya sorun çıkarabilecek başka futbolcuları yollamaları gerektiğini söyledi. Koç, “Emre yokken biraz sakinleşmiştik, tekrar o günlere dönmek istiyoruz” dedi.

Bu şiddet olaylarının artık akıl almaz boyuta ulaştığını aktaran Dipnot Tablet Spor Yazarı Erdi Aydemir, “Şiddete karışan futbolcular nasıl milli takımda yan yana mücadele edecek? Milyonlar kazanan futbolcuların kıyısından köşesinden biriktirip maça gelen insanlara karşı hiç mi sorumluluğu yok?” diye konuştu.

Bu şiddete sebep olan her ne unsur varsa, onların Türk futbolundan ayrılması gerektiğini söyleyen Levent Koç, “Taraftarların da artık Volkan’ı takımda istemiyoruz. Eboue ile sözleşme yapma diyebilmesi gerek” diye konuştu.ı

Siz de her Pazartesi saat 16.00′da Açık Futbol’a katılabilir, düşüncelerinizi canlı yayında paylaşabilirsiniz.

Bunun için Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip edebilir, yayın sırasında paylaşacağımız linke tıklayıp canlı yayına katılabilirsiniz!

hangout-nasıl-yapılır-yatay