Tüm burçların dikkatine! Düşünüp taşının ne istediğinize karar verin!

Salı, 16 Nisan 2013 08:30

kova0rbAstroloji Yazarı Derya Demir 16 Nisan Salı Günü’ne ait burçlarınızı sizin için yorumluyor…

KOÇ; Gökyüzü yine bizimle oyun oynuyor ama bu oyunu lehine çevirmen mümkün. İş sakin olmaktan ve çeneni tutmaktan geçiyor. Aşk’a yürek gerek buda aklının bir köşesinde dursun.

BOĞA; Sosyal bir haftada olduğunu söyleyebiliriz, ancak iş ve parasal konularda bugün acele karar vermemelisin. Aile büyükleri ile ilişkilere dikkat.

İKİZLER; İş ve eğitim konusunda yeni fırsatların çıkacağı zamanları kesinlikle değerlendirmelisin.Kendinle kavga etmeyi bırakıp,hayatın güzelliklerini görmeye başlamalısın.Aşk durduk yerde insanı bulmaz,sosyallik zamanı.

YENGEÇ; Duygusal mutsuzluğun resmen yaşam kaliteni düşürüyor. Üstelik kariyerin için güzel fırsatlar varken,hedeflerine odaklan,unutma her kışın bir baharı vardır.Huzuru bulmak için büyük sözü dinlemelisin.

ASLAN; Maddi konularda tedbirli olman gereken bir gün,acele kararlardan uzak dur.Lakin gereksiz inatlaşmanın ve her şeyi ben bilirim demenin kimseye bir faydası yok unutma.Ailene de zaman ayırmayı unutma.

BAŞAK; Planlı ve iki kez düşünerek hareket etmelisin,tartışmalardan uzak dur ve biraz söz dinle. Unutma uyumlu bir insan olmadan aşk seni bulmaz.İş hayatında kalp kırmamaya özen göster.

TERAZİ; Düşün taşın ve ne istediğine karar ver,dengesizliğin çevrendekileri de yoruyor.Hayati kararları vermek için bugün uygun bir zaman değil.Önce kendinle barış,gerilim halinde olmanın kimseye faydası yok.

AKREP; İş konusunda çıkacak yeni fırsatları değerlendirmek için harekete geçmelisin.Artık ayaklarının üzerinde durmaya başladın,yeter ki kararlılıkla devam et.Aile içinde kısa bir kırgınlık olabilir sabır ve sakinlik.

YAY; İş,aşk,kariyer hayatında yıldızlar parlamaya başlayacak.Yeter ki sakin ve pozitif olmayı öğren ve öküz altında buzağı arama.Gerilimli bir kaç gün, tedbiri elden bırakma ve sakin ol.

OĞLAK; İş konusunda yaşadığın ufak tefek aksaklıklar artık düzelmeye başlarken, karşına çıkacak ek iş fırsatlarını değerlendirmelisin. Beklediğin aşk artık seninle olacak.

KOVA; İleriye dönük yapmış olduğun planlarda,daha planlı programlı hareket etmelisin.Parasal konuda kısmetli ama tedbirli olman bir gün. Zaman alınganlık zamanı değil,haberin olsun.

BALIK; Hayatına çeki düzen vermenin zamanı geldi,neyse ki seninde özgüven bugün tavan yapacak.Aşk hayatında yüzünün gülmesi an meselesi,yeter ki sabret.

derya@dipnot.tv