Tüm Boğaların dikkatine: Aşka zaman tanımalısın! Bugün burcun ne söylüyor?

Pazartesi, 29 Nisan 2013 09:38

free-astrology-toolsAstroloji yazarı Derya Demir 29 Nisan Pazartesi Günü’ne ait burçlarınızı sizin için yorumluyor…

KOÇ; Stresli zamanlar nihayet son bulmaya başlıyor, nihayet iş hayatında istediklerin birer birer yoluna girecek. Yeni bir aşk ve yine gülecek bir neden lazım.

BOĞA; Bugünlerde özellikle sakin olmaya özen göstermelisin. İş konusunda gelişen bazı aksaklıklar canını sıkmasın, beklenmedik bir haber ile her şey yoluna girecek. Aşka zaman tanı.

İKİZLER; Kendine önem vereceğin ve yeni kararlar vereceğin bir gün. Sadece biraz daha esnek düşünmeye gayret et, her şey daha kolay olacak. Unutma Aşk şart.

YENGEÇ; Planlı programlı hareket edip, üzerindeki karamsarlıktan kurtulursan her şey güzel olacak. Aşk hayatında gereksiz inatlaşmalardan uzak dur.

ASLAN; Oldukça hareketli bir haftaya başlıyorsun, gerilip sinirlensen de işleri yoluna koyacaksın. Aşk hayatında mızmızsın ve işler yoluna girmeden de pek normale dönmeyecek gibisin.

BAŞAK; Mevsim bahar olunca ne yapacağını bilemedin, gereksiz bunalımlardan da kurtul artık. Geçmiş geçmişte kaldı cancağazım şimdi yeni şeyler söylemek lazım.

TERAZİ; Zorlu ve karmaşa dolu zamanlardan sıyrılmana az kaldı, yeter ki ne istediğine ve istemediğine karar ver. Parasal konularda aceleci davranma, sakin.

AKREP; Ekstra sakin olman gereken bir gündesin, yoksa haklı ile haksızı ayırt edemeyeceksin. Şimdilerde planlı ve sakin hareket zamanı, üstelik aşk hayatında yoluna girmeye başladı.

YAY; İkilemler arasında kalsan da, aslında ne istediğini çok iyi biliyorsun. Yaşanacak küçük aksilikler canını sıkmasın, sen nelerin üstesinden geldin. Unutma ruh eşinin seni bulmasına az kaldı.

OĞLAK; Yeniliklere açık olmalı ve kendini geliştirmek için ne gerekiyorsa yapmalısın.Yarım kalan işlerini tamamlamak için uygun bir zamandasın ama tartışmalardan uzak dur.Aşk,aşk,aşk..

KOVA; Hala öğrenemedin gitti, alemin ağzı torba değil ki büzesin. Sen doğru bildiklerinden şaşma ve gökyüzünün desteğini iyi değerlendir. Ailevi bir konuda canın sıkılabilir, az sabır.

BALIK; Bi seviyorum, bi sevmiyorum modundasın. Duygusal hayatın epey bir kafanı karıştırıp keyfini kaçırıyor. Sakin ol ve kendine zaman tanı. Unutma doğru yer, doğru zaman ve doğru insan.

Derya Demir
derya@dipnot.tv