Tuğçe Kazaz bu sefer tesettüre girdi

Perşembe, 18 Nisan 2013 14:53

[wzslider autoplay="true" transition="'slide'"]

Din değiştirmesiyle gündeme gelen ünlü manken Tuğçe Kazaz, en son İslam’ı seçmişti. Kazaz, çıktığı bir defilede tesettür markalarının tanıtımını yaptı.

Bir dönem Hıristiyan olan Tuğçe Kazaz, yeniden İslam’ı seçti. Bugüne kadar tesettür defilelerine çıkmayan Kazaz, Aysha Yaşam ve Stil Dergisi’nin Adile Sultan Sarayı’nda düzenlenen tanıtım defilesinde ünlü tesettür markalarının tanıtımını yaptı.

Defilenin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kazaz, “Ben çok iyi hissettim gerçekten çok iyi hissettim. Öncelikle böyle bir derginin gecesinde olmaktan tanıtımın bir parçası olmaktan çok iyi hissettim. Çünkü dergiyi elime alıp incelediğimde içeriği beni etkiledi. Kadına olan yaklaşımı ve kadının içerisinde gördükleri ve onun, dışarıya yansıtmayı istediği şeyler beni etkiledi.

Bende bir parçası olmak istedim. Çünkü ben işlerimi seçerken hep aklımın doğrusuna ve kalbimin duygusuna bakıyorum. Birinden biri tutmadığında orada olmak istemiyorum. Bu akşam ikisini de beraber bir araya geldiği bir akşamdı” diye konuştu.

“Maneviyat, insanın çok içinde çok özünde” diyen Kazaz, “Her birimizin insan olan herkesin özünde yaşaması gereken konu diyelim. Ben manevi değerlerim farkındayım, o yüzden de hiçbir insana ayrımcı ya da ayrımcılık gibi bakmadım.

Hiçbir insana şekilci olarak yaklaşmadım. Ben her zaman insana insanca insancıl ve insanı anlamak için insani değerler nezdinde baktım. Bu akşamda bence onu bize gösterdi ve yansıttı ben onu hissedebildiğim için çok memnunum” diye konuştu.