TS – FB maçındaki pozisyon gol müydü?

Pazartesi, 18 Şubat 2013 16:58

Dipnot.tv canlı yayınlarından Açık Futbol programında bugün, Galatasaray’ın yeni gözdesi Drogba’nın Akhisar Belediyespor karşılaşmasında gösterdiği performansı sonrası Meireles ile karşılaştırılması ve Trabzonspor-Fenerbahçe karşılaşması konuşuldu.

Ttabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas’ın biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu söyleyen Serdar Dinler, Tolunay hocanın elindekilerle yapabildiğinin şimdilik bunlar olduğunu söyledi.

Beşiktaş’ı seyretmenin zevk verdiğini söyleyen Cihan Yavuz, “Beşiktaş öne geçtiği maçları kaybetmeseydi, 13 puanı daha olacaktı ve Galatasaray’ın önüne geçecekti. Bu takımla şampiyon olabilirler.” dedi.

Drogba’nın, futbolu dikine oynayan nadir oyunculardan olduğunu ve oyuna hareket katabildiğini söyleyen Ali Ercan Özgür, Drogba oyuna girene kadar, Akhisar’ın ihtiyaç duyduğu şekilde, Galatasaray’ı kapatarak oynadığını söyledi.

Trabzonspor’un da Galatasaray gibi Fenerbahçe ile oynarken elinin ayağına dolandığını söyleyen Levent Koç, Fenerbahçe’nin lig sonuna kadar bu şekilde oynamaya devam edeceğini, köklü değişikliklere daha vakit olduğunu söyledi.

Bunun için yapmanız gereken, Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip etmek ve canlı yayın sırasında paylaşacağımız linke tıklamak!

Hangout-Nasıl-Yapılır-yeni