Treo ile Adobe’de yeni dönem!

Pazartesi, 2 Eylül 2013 14:22

CC-imagePiyasadaki mevcut donanım çözümleri ile olabildiğince hizmet sunulan kurumlara özel ve hibrid bulut oluşturulmaya çalışılmış ve başarılı projelere imza atılmıştır.

Treo bilgi teknolojileri ‘nin çağımızın en popüler teknolojisi olan bulut bilişim’e yaklaşımını göz önüne aldığımızda bu bağlamda müşterilerinin Get2Modern konsepti ile en modern IT yapısına kavuşması için çalışmalarını sürdürmektedir. Piyasadaki mevcut donanım çözümleri ile olabildiğince hizmet sunulan kurumlara özel ve hibrid bulut oluşturulmaya çalışılmış ve başarılı projelere imza atılmıştır. Ancak bulut çözümleri için günümüzde IT sektörü inanılmaz bir değişim sürecine girmiş ve özellikle kurumlara mobilite ‘nin kazandırılması için yazılım ürünlerinin de çözüm sunan hizmetler alanına girebilmesi adına çalışmalara başlanmıştır.

Geleceğin bulutta olduğunu gören Adobe çözümü de bu bağlamda Creative Cloud çözümünü oluşturmuş ve müşterilerin ihtiyaç duydukları yazılımlara her yerden, her zaman ulaşabilmelerini ve ekonomik bir şekilde lisanslayabilmelerini hedeflemiştir. Creative Cloud ürünü içerisinde Adobe ürün ailesinde yer alan bütün yazılımlara yer verilmiş ve müşterilerin online senkronizasyon ile sürekli dosya taşımaya gerek kalmadan farklı cihazlardan en güncel dosya üzerinde çalışabilmelerine olanak sağlanmıştır. Treo Bilgi Teknolojileri olarak bulut çözümlerinin bütünlüğüne inandığımız için Adobe Certified Partner yetkinliğine ulaşmış olmanın ve Adobe Creative Cloud çözümleri ile ilgili hizmet sunabilmenin gururunu taşıyoruz.

Adobe Creative Cloud ile her türlü ortam ve aygıt için web siteleri, mobil siteler, iPad uygulamaları ve başka içerikler oluşturup yayınlamanın yanı sıra, hatta üyeliğinizle birlikte ücretsiz olarak sunulan ProSite ile yalnızca size özel bir portföy bile oluşturabilirsiniz. Creative Cloud sayesinde, oluşturduğunuz tüm içerikleri yüzlerce, binlerce hatta milyonlarca kullanıcıdan oluşan dev bir kitleyle paylaşmak için gereken tüm araçlar ve hizmetler elinizin altındadır. Creative Cloud Ölçeklenecek şekilde oluşturuldu. Bu sayede İşbirliği kurabilir, İşinizi büyütebilir, değişime ayak uydurabilirsiniz. Lisanslarınızı birkaç dakika içinde ekleyip veya yeniden atayabilirsiniz. Herkesin aynı araçların en son sürümlerini kullanmasını sağlayarak uyumluluk endişelerini kafanızdan atabilir ve 100 GB bulut depolama alanı ile dilediğiniz aygıttan dilediğiniz dosyayı paylaşabilirsiniz.

Tags