Trafiğe çıkacaklar dikkat! Otoyol gişelerinde 10 km.’lik kuyruklar oluştu!

Cuma, 11 Ekim 2013 23:49

ddddddKurban Bayramı tatilini değerlendirmek için 1.5 milyon kişi perşembe gününden itibaren yollara düştü. TEM’in Yeniçağ ve Gerede gişelerinde 10 km kuyruk oluşurken köprü ve otoyollarda ücretsiz geçişler başladı.

Kurban bayramı tatilinin 9 güne çıkmasıyla, büyük şehirlerden tatil beldelerine ve Anadolu şehirlerine bayram göçü başladı. Otobüs biletleri tükendi. Karayolları, trafik yoğunluğunun önüne geçmek için TEM ve D-100 Karayolu’nun İstanbul-İzmit arasında tüm onarım çalışmalarını durdurdu. ve Deniz İşletmeleri de Gebze-Eskihisar ile Yalova-Topçular arasına 17 gemiyle 24 saat kesintisiz seferler başlattı.

YENİÇAĞA VE GEREDE GİŞELERİ ÖNÜNDE 10 KİLOMETRELİK KUYRUK OLUŞTU

9 Günlük Kurban Bayramı tatilini memleketlerinde geçirmek isteyenler her bayram öncesi olduğu gibi TEM Otoyolu’nun Bolu Gerede ve Yeniçağa gişelerinin önünde 10 kilometreyi bulan araç kuyrukları oluşturdu. Tatilciler gişelerden geçebilmek için adım adım ilerledi.

Kurban Bayramı nedeniyle köprü ve otoyollardan ücretsiz geçişler bu gece başladı. Uygulama 21 Ekim saat 03.00’de son bulacak.