‘Terim’iz soğumadan istifa’ Taraftardan Fatih Terim’e pankartlı destek!

Cumartesi, 28 Eylül 2013 11:28

[wzslider autoplay="true" transition="'slide'"]

Galatasaray taraftarı, Fatih Terim’i gönderen Ünal Aysal ve yönetimine tepkisini Arena’ya astığı pankartlarla sürdürüyor.

Tecrübeli teknik adamın görevden ayrılmasından bir gün sonra Arena’nın etrafına Başkan Ünal Aysal ve yönetimden Adnan Nas, Lütfi Arıboğan ve Bülent Tulun gibi isimlere tepki pankartları asan taraftarlar, Çaykur Rizespor ile oynanacak mücadelenin öncesinde de Türk Telekom Arena’ya yeni pankartlar astı.

Yönetime istifa çağrısının tekrar dile getirildiği bir pankartta ‘Terim’iz soğumadan istifa’ ifadesi bulunurken, bir diğerinde ise Fatih Terim ile özleşen ‘Allah Kerim, Fatih Terim’ sloganı yer aldı. Bu iki pankart sosyal medyada da kısa sürede ciddi bir kitleye ulaştı.

Öte yandan Galatasaray taraftarının Çaykur Rizespor ile oynanacak mücadelede yönetim aleyhinde ses uyandıracak bir organizasyona gideceği de belirtiliyor.

Fatih Terim pankartı

Türk Telekom Arena’nın önünde bulunan köprüye Fatih Terim pankartı asan sarı-kırmızılı taraftarların yeni adresi Florya Metin Oktay Tesisleri oldu. Florya Metin Oktay Tesisleri’nin duvarlarına Terim operasyonu yapan Galatasaray taraftarı, Ünal Aysal ve yönetimini istifaya davet ederken Fatih Terim’e de destek mesajları yazdı.