“Tecavüze uğradım” Popun kraliçesi Madonna’dan şok açıklama!

Cumartesi, 5 Ekim 2013 12:57

ff_152455 yaşındaki ünlü popçu Madonna, “New York hiç de hayallerimdeki gibi değildi. Beni kollarını açıp karşılamadı. Şehre taşındığım ilk yıl biri sırtıma bıçak dayayıp beni bir binanın çatısına çıkarttı ve bana tecavüz etti” dedi.

Michigan doğumlu şarkıcı sözlerine, “O yıllarda tamamen hayatta kalmaya odaklanmıştım. Çok zordu, çok yalnızdım. Her gün kendimi devam edebilmek için zorluyordum” diye devam etti.

1977 yılında cebinde 35 dolar parayla profesyonel bir dansçı olmak için New York’a taşındığında kirasını çıplak fotoğraflar çektirerek ödediğini söyleyen Madonna, “ Çok korkuyordum ve özellikle de evimin girişindeki sidik ve kusmuk kokusu beni dehşete düşürüyordu” dedi.

“KUR’AN OKUYORUM”

‘Cesur’ kararlarından birinin dünyanın dört bir yanından evlat edinmek olduğunu yazan Madonna, çocukları tarafından kutsandığını belirtti. Diva, “Çocuklarıma cesur olmayı öğretiyorum. Film çekmeye başlamak en zorlayıcı ve değerli bir işti. Müslüman ülkelerde kız çocukları için okullar açıyorum ve Kur’an’ı okuyorum. Tüm kutsal kitapları okumak çok önemli’ açıklamasında bulundu.

“NAZİ ÜYESİ OLSAM DAHA AZ TEPKİ ALIRDIM”

55 yaşındaki Madonna, Tanrı-insan ilişkisini açıklamaya çalışan Yahudi öğretilerinden biri olan Kabbala’nın bir üyesi olmuş, ABD ve dünya genelinde ise çeşitli kesimlerden tepki toplamıştı. Madonna bunun üzerine “Herhalde bir Nazi partisi üyesi olsam daha az tepki alırdım” dedi.