Susan Miller’ı kıskandıran astrolog yazdı!

Salı, 20 Kasım 2012 10:31

Dipnot.tv Astroloji Yazarı Derya Demir burcunuzu sizin için yorumluyor… İşte 20 Kasım Salı gününe ait burç yorumları;

KOÇ; Sözleşmeler anlaşmalar önem kazanacak ve tavrını ortaya koyarak yeni kaynaklar yaratabilirsin. Her şeyi tek başına yapamazsın, kendiniyaptığın işlerin ekip işi olduğunun farkına varmalı ve adil davranmalısın. Aman dikkat..Büyük bir laf kalabalığının ortasında bulabilirsin kendini,tartışmalardan uzak dur.

BOĞA; Önemli işler zamanı.. Yapacağın işlerle ön plana çıkacak ve adından söz ettirmeyi başaracaksın. Eeee kolay değil bunca yılın birikimi en doğal hakkın. Gökyüzünde ki sert etkilerin enerjini düşürmesine izin verme, beklenmedik sürprizlere hazırlıklı ol bu sıralar bol bol şaşıracaksın. Aşk ise olması gerektiği gibi, sadece sakin..

İKİZLER; Kendini pek keyifli hissetmeyebilirsin ama bu senin her şeyi abartmandan kaynaklanıyor. Zaman yok diye dert yakınmak yerine zamanı doğru kullanmalı ve sosyal olmalı çevreye karışmalısın. Her ne kadar aşk defterini kapattığını söylesen de, her şey yeni başlıyor..Sana düşen pozitif olup kabullenmek.

YENGEÇ; İş hayatında gizli saklı yapılan işlerin açığa çıktığını görüp, haksızlık yapanlar sonunda hak ettiğini buldu diyeceksin. Yeni projeler için alışılmışın dışında çalışmalar yapmak üretmek hatta dikkat çekmek gerekecek. Bu arada içine kapanma,yalnızlık sana göre değil.

ASLAN; Uzun zamandır uğraştığın parasal konularda yeni ay sana müjdeler sunacak. Yatırım ve yeni dostluklar da kapında. Kendini geliştirmeli ve her telden çalmalısın işte tamda zaman bu zaman. Sen sadece harekete geç,malum zahmet çekmeden güzel işler ortaya çıkmaz.

BAŞAK; İçinde bulunduğun şartları ve mekanları değiştirebilirsin, yeni ev, yeni bir ofis ve yeni bir araba gibi konular gündeme gelebilir. Yine de acele etmemen de fayda var, ne kadar planlı hareket edersen o kadar kazançlı çıkacaksın. Geçmişten gelen bir aşk muhabbeti canını sıksa da, konuşmadan bu konunun kapanmayacağını sende çok iyi biliyorsun.

TERAZİ; Ailende ki kişilerin özel sorunları ile ilgilenmek ve yol göstermek için de epey beyin jimnastiği yapacağın bir gündesin. Kızgınlıkları bir kenara bırakıp çözüme odaklanmalısın, hayat zorluklarla dolu olsa da bir şeyler yoluna girecek. Özel ilişkinde biraz daha ılımlı olmalı ve karşındakini de anlamaya çalışman yararına olacak.

AKREP; Kendini dinlenmeye bırakmalısın ve öylesi gerginsin ki ev ile iş arasında denge kurmakta zorlanıyorsun. Unutma önceliğin iş olacak ve mutluluğu ilk orada yaşayacaksın. Parasal beklentilerin konusunda oldukça gayretli bir süreçtesin ve fırsatları değerlendirmelisin. Aileden göreceğin destek sonrası keyfin yerine gelecek. Yeni bir gönül heyecanı yaşamaman için hiç bir neden kalmamışken, kendini düşünme zamanın geldi de geçiyor bile.

YAY; Bazen öyle tepkiler sergiliyorsun ki anlamakta zorlanıyor insan. Bugün de karışık hallerindesin, aman diyim güzel olayları felaket tablosuna dönüştürme. Her şeyin olması gereken bir zaman var. İş hayatında ki karmaşalar moralini bozmasın, haklı olduğun er geç belli olacak.

OĞLAK; Biraz alıngan olabilir bugün her zamankinden daha çok ilgi bekleyebilirsin. Eski bir dost ile yapacağın konuşmadan sonra senin için oldukça önemli olan hedefler belirleyeceksin. İstesende istemesen de, bu yoğunluğun içinde aşk kapını çalacak.

KOVA; Hatırı sayılır kişiler ile görüşmelerin yoğunluk kazanabilir ve sürünceme de kalan bir işinin çözümü için plan yapabilirsin. Dikkat etmen gereken şey ise bu planlarından fazlaca bahsetmemek. Üretici olduğun bu süreçte kendini dinlemeli ve dinlendirmelisin, üretmenin güzelliği ancak bu şekilde seni tatmin edecek. Duygusal hayatında hesaplaşma ve yenilenme süreci başlamış bulunuyor.

BALIK; Keyifsiz olsan da yüreğini çarptıracak bir kişi ile yapacağın görüşme bugün sana iyi gelecek. Karamsarlıktan kurtulmalı ve adaletin yerini bulacağına dair inancını kaybetmemelisin. Aşk hayatında ise partnerine haksızlık etmeden, dinlemeyi öğrenmelisin. O kadar zamanın hatırı var ve sırf senin gereksiz kaprislerinden dolayı sıkıntıya gerek yok.