Susan Miller’ı kıskandıran astrolog yazdı

Çarşamba, 21 Kasım 2012 12:49

Dipnot.tv Astroloji Yazarı Derya Demir burcunuzu sizin için yorumluyor… İşte 21 Kasım Çarşamba gününe ait burç yorumları;

KOÇ; Bugün sürüncemede kalan işlerini netleştirmek için harekete geçme zamanı. Unutma kararlı olduğun sürece kazançlı çıkacak olan sensin. Aşk hayatında kendini ifade edeceğin zamanlar geldi çattı,bundan sonrası sana kalmış.

BOĞA; Eski zamanlardaki huzursuzluğun yavaş yavaş geçmeye başladı. Pozitif olduğun zamanlarda hayatının nasıl kolaylaştığını görüyorsun değil mi? Lakin hayat her zaman toz pembe değil,bunun dengesini de kurmayı unutma. Aşkın için verdiğin mücadeleye değecek.

İKİZLER; O kadar çalıştın,o kadar yoruldun ki artık ödül zamanı.Ancak mütevaziliği de elden bırakmamak şart. İş yükün artasa da maddi anlamda da karşılığını alacak olman sana iy gelecek.

YENGEÇ; Bugün ikili ilişkilerin önem kazanacağı ve sıkıntıda kalan konuların çözüleceği bir zaman. Duygusal karmaşaların hala devam ediyor ve bu belirsizlik artık senide yormaya başladı.Herşeyi netleştirmeli ve yoluna öyle devam etmelisin.Harcamalara dikkat etmen yararına olacak.

ASLAN; Ailevi sorumluluklarının artacağı ve geçmişten gelen maddi konuların gündeme geleceği bir zaman. Gergin ve agresif hallerin pek hoş değil,daha kontrollü olmanda fayda var. Parasal konularda huzursuz olman yaşam kaliteni etkliyor,aman dikkat.

BAŞAK; İkili ilişkilerinde biraz daha özverili olmalı,partnerinin düşüncelerine de önem vermelisin. İdeallerine ulaşmak için yeni hedefler belirledin ve bunların olması içinde epey uğraşıyorsun. Bugün daha enerjini toplamış bir şekilde yola devam edeceksin.Sadece o anlamsız sinirini kontrol etmelisin.

TERAZİ; Yoğun bir tempoda çalışmaya devam etmek zorunda kalman etrafına karşı biraz agresif olmana neden olacak. işlerini sakin bir şekilde yapmanda fayda var yoksa tepki alabilirsin. Ayrıca yaşadığın ilişki konusunda tereddütlerin var ama unutma bunu yaşamayı sen istedin,
ona biraz daha zaman tanımalısın.

AKREP; Hayatında ki hızlı değişimler, artık hiçbir şey eskisi gibi devam etmeyeceğinin işareti. Olabildiğince sakin olmalı ve planlarını uygulamalısın,yoksa kendini gereksiz tartışmaların ortasında bulabilirsin. Uzun zamandır beklediğin bir olay nihayete erecek ve rahat bir nefes alacaksın.

YAY; Hayata geçiremediğin iş fırsatları için bugün önemli bir karar alacak ve yeni bir başlangıç için plan yapacaksın. Her şeyi sorgulamaktan vazgeç artık.Önümüzdeki günler planladığın işlerin çözümlenmesi açısından süper olacak. Kimlerle birlikte olmak istediğine karar vermeli ona göre hayatına yön vermelisin,bu durum hem iş hem de aşk için geçerli.

OĞLAK; Sessiz ama derinden gidiyorsun ve hedeflerine ulaşman için az bir zaman kaldı. Bugün biraz gergin olsanda ,emin ol sonrası senin yararına olacak. Duygularının karışık olduğu şu sıralarda bir ilan-ı aşk seni senden alabilir.Sence de bu kadar yalnızlık yetmez mi?

KOVA; Kariyerini etkileyecek önemli işler zamanı… Yapacağın işlerle ön plana çıkacak ve adından söz ettirmeyi başaracaksın. Yanlız gökyüzünde ki sert etkilerin enerjini düşürmesine izin verme. Tüm bunlar olurken de geçmişinle hesaplaşıp bir defteri kapatıyorsun ve yüreğin huzura kavuşacak.

BALIK; Zorlu bir savaştan çıkmak üzeresin,artık ne istediğine karar vermelisin. Gelecek planlarında erteleme yaşaman olası.Oysa ki böyle bir lüksün yok, zaman karşına çıkan fırsatları değerlendirme zamanı. Bir kenara oturup kendini dinlemekten vazgeçip mızmızlanmadan normal hayatına devam etmelisin.