Susan Miller’ı kıskandıran astrolog Derya Demir yazdı

Perşembe, 20 Eylül 2012 11:56

Dipnot.tv astroloji yazarı Derya Demir burcunuzu sizin için yorumluyor;

KOÇ; Bugünler de sakinliğe ve huzura ihtiyacın var, yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için epey uğraştın. Sonunda hak ettiğin rahatlığa kavuşacaksın ama tedbiri elden bırakmamalısın. Önemli olduğunu düşündüğün proje, dosya ve belgeleri iyi saklamalı ve mutlaka yedeklerini almalısın. Yeni bir aşk kalbinde yeşermeye başlıyor.

BOĞA; Hem isyankar, hem de karışık ruh haliyle bu günlerde biraz zorlanacaksın. Lakin hiç bir şey için acele karar vermemeli ve planlarını tekrar gözden geçirmelisin. Ruhunu rahatlatmak için iyi gelecek tek şey, bu sıralarda bol bol gezmek olacaktır.

İKİZLER; Sosyal hayatında önemli gelişmelerin ortaya çıkacağı bir zamandasın, öfkeni ve tepkilerini kontrol edersen olayları lehine çevirmen mümkün olacak. Uzun zamandır beklediğin gelirinde artış olacak ama harcamalarını kontrol etmelisin.

YENGEÇ; Gizli saklı konuların ortaya çıkma zamanı, biraz keyif biraz hüzün olsa da her şey yolunu bulacak. Bundan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Ast üst ilişkilerinde dikkatli olmalı gereksiz polemiklerden kaçınmalı, karşına çıkacak fırsatları değerlendirmelisin.

ASLAN; Ne kadar inatçı olduğunu artık herkes öğrendi, malum istediğin şeyi öyle yada böyle yapıyorsun. İnadından vazgeçmeli ve yakınlarının sözünü dinlemelisin, unutma ki bu şekilde feraha çıkacaksın. Ailevi ilişkilere karşı daha dikkatli olmalı ve eşine yada sevgiline daha fazla zaman ayırmalısın.

BAŞAK; Ani kararlar verebilir, hayatında kökten değişiklikler yapmak isteyebilirsin. Ancak biraz daha sakin olmalı ve enine boyuna düşünmelisin. Sen yeter ki hedeflerini belirle ve yoluna devam et. Aşk hayatındaki aksaklıklar canını sıkmasın yeni birliktelik kapını çalmak üzere.

TERAZİ; Tamamen toparlanmalı ve beynini rahatlatmalısın. Bu hafta tüm bunları yapmak için biçilmiş kaftan. Düşündüğün konular için harekete geçmeli ve doğru insanları hayatına almalısın. Duygusal hayatında ki karmaşaların sonlanmasına az kaldı, her şeyin bir zamanı var ve bu zaman yakın.

AKREP; Ailevi konular ve geçmişte yaşanan olaylar, tekrar tekrar gündeme gelecek. Bu durumun canını sıkmasına izin verme. Yeni hedefler belirleyip, yeni planlar yaptın ve bu senin düze çıkmana sebep olacak. Stres sana yaramıyor artık zaman kendini düşünme ve söz dinleme zamanı.

YAY; İş arkadaşların ile yeni planlar ve hedefler belirleyeceksin. Bu durum ileri ki zamanlarda bol kazançlar elde etmene sebep olacak. Lakin bu sıralar canını sıkan kişilerden uzak durman da fayda var. Ön yargılı insanların hayatına müdahale etmesine müsaade etme. Unutma hislerin seni yanıltmıyor.

OĞLAK; Hayatın sana sunduğu güzelliklerin farkına varmalı ve ona göre tedbirini almalısın. Çabalarının ve özverinin karşılığını alamayacağını düşünsen de gökyüzü senden yana. Yeni bir iş kısmeti kapını çalmak üzere, kararı sen vereceksin. Sadece sakin ol ve birden boyundan büyük işlere kalkışma, hayatın bir düzene girecek.

KOVA; Hayatına renk katmak isteyeceğin bir süreçtesin, lakin gökyüzü bu hallerdeyken bazı aksamaların olması normal. Su akıp yolunu bulacak merak etme, sana düşen inançlarına sahip çıkmak ve kararlarından dönmemek. Partnerinle vereceğin ortak kararlar keyfini ve motivasyonunu yerine getirecek.

BALIK; Geçmiş olayları düşünüp, kendine de etrafındakilere de sıkıntılı zamanlar yaşatabilirsin. Oysa ki unutma geçmiş geçmiştir,şimdi önümüzde ki günlere bakmak gerekir cancağazım. Aşk hayatında ki talihsizlik böyle devam etmeyecek, yeter ki görmeyi bil.