Suriye Çıkmazı MÜDAHALEYE ADIM ADIM! kapağı ile Dipnot Tablet 128. sayısı çıktı!

Cumartesi, 31 Ağustos 2013 11:31

kapak_hHer cuma ücretsiz olarak yayınlanan Dipnot Tablet bu hafta da elinizden düşüremeyeceğiniz içeriği ile yayında!

Hemen indirmek için 

Dünya Suriye’ye yapılacak olası müdahaleyi konuşuyor, tartışıyor.

Cüneyt Özdemir Dipnot Tablet’in yeni sayısında “Suriye Çıkmazı” başlıklı yazısı ile Türkiye ve diğer ülkelerin müdahale konusundaki tavrını değerlendiriyor.

Ayrıca Suriye’ye olası müdahale ile ilgili tüm ayrıntılar Dipnot Tablet 128. sayısında!

Kalebodur ile Mimarlık’ta Ece Eliboloğlu en yeni mimarlık ve tasarım haberlerini vermeye devam ediyor. Baş döndüren ve görenleri hayrete düşüren “Ters Ev” ile en güzel sergi haberleri Dipnot Tablet’te!

Bugün Suriye’den gelen görüntüler 1988 yılında Halepçe Katliamı’ndan gelen görüntüleri andırıyor. Halepçe Katliamı’nı dünyaya belgeleyen gazeteci-belgeselci Ramazan Öztürk benzerlikleri, Halepçe’de yaşadıklarını Dipnot Tablet Yazarı Ece Eliboloğlu’na anlatıyor.

Ankara Kulisi’nin Bilinmeyenleri yine Dipnot Tablet farkı ile yeni sayımızda…

Onu Dipnot Tablet Dergisi’ndeki edebi, Taraf Gazetesi’ndeki eğlenceli yazılarından ve sivridili ile attığı tweet’lerinden tanıyoruz. Ünlü edebiyat ajanı Barbaros Altuğ yeni kitabı “Bazıları Siyah Sever” ile ilgili merak edilenleri Dipnot Tablet yazarı Çağla Gillis’le paylaşıyor.

Dipnot Tablet Sinema Yazarı Ali Arıkan “Seni Ben Affleck’lerin Olasın Diye mi Sevdim, Batman?” başlıklı renkli yazısı ile 128. sayımızda…

Türkiye magazin gündemi Meryem Uzerli ve Can Ateş’in yaşadıklarını konuşuyor.  Yazar Esin Özet ve İletişim Uzmanı Aşkım Kapışmak kadın ve erkeklerin ilişkide yaptıkları hataları masaya yatırıyor.

Barış Çunguroğlu bu hafta anne adaylarını unutmadı. Hamilelere özel #direnannediren yazısı Dipnot Tablet’te…

Birsen Tezer playlist’ini siz Dipnot Tablet okuyucuları ile paylaştı. İşte Birsen Tezer’in dinlemekten bıkmadığı 5 şarkı!

Burcunuzu okumadan haftaya başlarsanız çok şey kaybedersiniz… Aşk, iş, para, sağlık… Ruhunuza iyi gelecek bilgiler Derya Demir ile Gökyüzü Halleri’nde…

Spor, sanat, konser, moda çok ama çok daha fazlası Dipnot Tablet 128. sayısında….

App. Store’dan iPad ve iPhone’nunuza indirmek için TIKLAYINIZ