“Süper Ligdeki faul sayısı, Avrupa’dakinin 2 katı”

Pazartesi, 11 Mart 2013 11:09

Dipnot.tv canlı yayını Açık Futbol’da Serdar Dinler, Aziz Yıldırım’ın tehdit kelimeleri kurmuş olduğu iddiasına inanabileceğini ancak hakemlerin de kusurlu olduğunu hatta sezonun en kötü performansını hakemlerin gösterdiğini söyledi.

Fenerbahçe’nin buffalo sürüsü gibi beraber hareket ettiğini, bu şekilde oynadıkça rakiplerini yavaş yavaş yakaladığını söyleyen Levent Koç, Aykut Kocaman’ın, zevkli olmayan ama bütün halinde devam eden bir futbol anlayışı olduğunu söyledi.

Vakıfbank’ın voleybolda Avrupa Şampiyonu olduğu bir günde, futbolda böyle olayların olup, şampiyonluğu bastırmasının kara leke ve Türk sporunun futbol anlayışı olduğunu söyleyen Erdi Aydemir, Türkiye liginde faul toplamının şampiyonlar ligi faul toplamının 2 katı,  topla oynama süresinin ise yarısı olduğunu söyledi.

Dipnot.tv Açık Futbol programına siz de katılabilir, görüşlerinizi ve izlenimlerinizi her Pazartesi saat 16.00′da canlı yayında paylaşabilirsiniz.

Bunun için Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip edebilir, yayın sırasında paylaşacağımız linke tıklayıp canlı yayına katılabilirsiniz!

Hangout Nasıl Yapılır2 Yatay