Süper Lig 1-0 versiyonu başladı!

Pazartesi, 15 Nisan 2013 17:10

Dipnot.tv Açık Futbol canlı yayınında bu hafta Terim’siz Galatasaray, takibi bırakmayan Fenerbahçe ve ligin düşme bandındaki takımlar konuşuldu.

Ligde 1-0’larla Fenerbahçe ve Galatasaray’ın maçlarını garantiye aldığını bu yüzden sıkıcı bir hafta geçirdiğini söyleyen Serdar Dinler, Süper Lig’in basit oyununu ilk versiyon programlara benzeterek ‘Süper Lig v1.0′ olarak adlandırdı.

‘1-0 olsun bizim olsun’ hesabının baskın geldiği haftada, kazanması gereken tüm takımların kazandığını, bu bakımdan verimli olduğunu söyleyen Levent Koç, sadece Orduspor’un istisna oluşturduğunu söyledi.

Avrupa Ligi’nde yoğun bir haftadan sonra Süper Lig’de takımların dinlendiği bir hafta olduğunu söyleyen Agah, Fenerbahçe’nin 3 kulvarda Galatasaray’ın tek kulvarda mücadelesine devam ettiğini, geçen senenin Avrupa deneyiminin bu seneye etkili olduğunu söyledi.

Önümüzdeki sene UEFA’ya gidecek takımlarımızın bu seneki rüzgarla en azından gruplardan çıkacağını söyleyen Serdar Dinler, alttan gelen takımların itici güç oluşturabileceğini söyledi.

Süper Lig’in sürpriz özelliğinin kaçtığını söyleyen Erdi Aydemir, bu sene puan ve maç formlarının yükseldiğini ancak heyecanın azaldığını söyledi.

İBB’nin kritik yerde durduğunu ve sessiz sedasız ligden düşebileceğini söyleyen Cihan Yavuz, 39 puanlık bir düşme bandı görebileceğimizi söyledi.

Dipnot.tv Açık Futbol canlı yayınına her Pazartesi saat 16.00’da siz de katılabilirsiniz.

Bunun için Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip edebilir, Pazartesi günü saat 16.00’da yayınlayacağımız linklere veya sitemizde bulunan “Canlı Yayına Katılın” butonuna tıklayarak canlı yayına katılabilirsiniz.

Hangout Nasıl Yapılır2 Yatay