Stoch bu fotoğraf ile taraftarı çok kızdıracak

Salı, 23 Nisan 2013 10:31

9_4Fenerbahçe’nin Slovak oyuncusu Miroslav Stoch’un paylaştığı fotoğraf sarı-lacivertli taraftarları kızdırdı.

 

Fenerbahçe’nin Gençlerbirliği’ne mağlup olarak şampiyonluk yarışında büyük yara almasının ardından sarı-lacivertli takım Benfica maçına en iyi şekilde hazırlanmaya çalışırken, camiada büyük bir üzüntü de yaşanıyor.

Sarı-lacivertli takımda özellikle bu sezon teknik direktör Aykut Kocaman’ın gözünden düşen Miroslav Stoch’un, Gençlerbirliği karşılaşmasından bir gün sonra paylaştığı bir fotoğraf taraftarların tepkisini topladı.

Slovak futbolcu, Instagram hesabından arkadaşlarıyla bir arada olan fotoğrafını paylaştı. Stoch’un fotoğrafta eğlenceli bir tavır sergilemiş olması sarı-lacivertli taraftarları fazlasıyla kızdırdı.

STOCH’A TARAFTARDAN TEPKİ
Miroslav Stoch’un paylaştığı fotoğrafın altında bazı taraftarlar, “Şampiyonluk gitti sen keyfindesin”, “Ancak gezsin tozsun. Hayatını yaşıyor adam futbol falan yalan olmuş. We love you Stoch”, “Gezmesine karşıyım. Hiç olmazsa bir antrenman yapsın, biraz üzgün olsun ne bileyim şampiyonluk uçtu gitti sonuçta. Gitmesini istesem de, başka bir takımda oynarsa kariyeri için iyi olur bu” gibi yorumlar yaptı.